Zapoznaj się z ulotką NUROFEN PLUS

Download icon Zobacz ulotkę
NUROFEN PLUS

Nurofen Plus jest lekiem z substancją czynną ibuprofenem, który wykazuje działanie przeciwbólowe i jest zalecanym w przypadku bólów głowy, niezależnie od ich pochodzenia, a także w ostrym bólu głowy (migrenie). 

Ibuprofen wykazuje także silne działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) Druga aktywna substancja w leku, kodeina, również ma silne działanie przeciwbólowe. 

Lek Nurfen Plus może być stosowany przede wszystkim do złagodzenia objawów związanych z grypą oraz przeziębieniem i zmniejszania gorączki. Wykazuje skuteczność także w bólach innego pochodzenia, np. nerwobólach, mięśni, zębów, kości, stawów, pleców, kręgosłupa oraz menstruacyjnych. 

Zdrowsze zamiennik nutelli na zdrowe, energetycznie śniadanie!

Zdrowsze zamiennik nutelli na zdrowe, energetycznie śniadanie!

Słodkie śniadanie to marzenie niejednego łasucha! Najłatwiej (i niestety najczęściej) posmarować pieczywo gotową mieszaniną cukru, tłuszczu i... Czytaj więcej

Skład:

Składniki leku Nurofen Plus to substancje:

- substancja czynna: ibuprofen 200mg/1 kapsułka i kodeiny fosforanu półwodnego 12,8mg/1 kapsułka

- substancje pomocnicze: rdzeń tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, karboksymetyloskrobia sodowa, skrobia żelowana, hypromeloza; otoczka tabletki; hypromeloza, talk, Opaspray white M-1-7111B (tytanu dwutlenek (El71), hypromeloza)

Dawkowanie:

Produkt Nurofen Plus należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: lek należy przyjmować doustnie. Tabletki należy popijać wodą.

Zalecane dawkowanie produktu w ciągu dnia przedstawia się następująco:

Dorośli 1-2 tabletki co 6 godzin
Młodzież powyżej 12 r. ż. j.w. j.w.

Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Nie przekraczać więcej niż 6 tabletek w ciągu dnia. 

Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest m.in. nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu Nurofen Plus, okres ciąży, karmienia piersią oraz wiek poniżej 12 lat. 

Produkt Nurofen Plus należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu. 

Podmiot odpowiedzialny:

Thumb reckitt benckiser

Postać:

zawiesina

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

czytaj więcej

Read more icon

Kup w sklepie

Artykuły wybrane dla Ciebie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Darek 2017-11-08 09:57

    Nurofen Plus jest pomocny na wszelkie rodzaje bólu. Stosuję go niezmiennie od kilku lat. Nigdy mnie nie zawiódł.

  • Magda 2017-11-08 09:56

    Na wszelkie bóle zawsze pomaga mi Nurofen Plus. Stosuję go niezmiennie od kilku lat i ani razu mnie nie zawiódł.

  • Zygfryd 2017-07-22 17:14

    NUROFEN PLUS jest super i zawsze to stosuję jak mnie boli głowa.

  • Sebastian 2017-07-13 20:08

    Nieźle klepie

  • Hania 2017-07-06 16:23

    Nurofen plus nie dla mnie,nie dla ludzi z chorym serce!!!

  • Adam 2017-01-02 10:07

    Najlepszy lek przeciwbólowy jaki stosowałem!

  • Opinia użytkownika 2016-04-15 14:09

    Szybkie działanie

  • Monika.T 2015-04-04 01:20

    Szybko działa i skutecznie, przynajmniej u mnie. Już mi pomógł na ból głowy i ból zęba, dlatego racze nie będę sięgać do innych leków.

  • Krystian 2015-04-01 22:35

    Polecam! Od lat stosuję go na bóle głowy i działa szybko i skutecznie! Moim zdaniem nie ma lepszego środka przeciwbólowego.

  • Dowik 2015-04-01 11:15

    O wiele gorszy niż normalna wersja, dla mnie to powinno być o wiele mocniejsze a jednak nie działa o wiele lepiej niż ten zwykły. Słaby chwyt reklamowy ..

  • Noska 2015-03-30 14:36

    Jeśli przytrafiają mi się dolegliwości bólowe to nie czekam tylko od razu biorę taką tabletkę bo mi szybko pomaga.

  • Aster 2015-03-20 13:32

    Do tej pory chyba błędnie leczyłam migrenę, bo odkąd biorę na nią Nurofen jest zupełnie, ale to zupełnie inaczej.

  • Zenon 2015-03-18 20:08

    Silnie i szybko działa na ból - zawieść się na nim nie można, i to jest moim zdaniem jego największa zaleta :)

  • Bober 2015-03-12 10:47

    Często sięgam po nurofen plus kiedy boli mnie głowa. Jego działanie trwa do 10 minut i nie czuje już bólu. Polecam dla każdego aby sobie spróbował!

  • Kapustas 2015-03-05 20:04

    Jakoś średnio odczuwam jego działanie. Wydaje mi się, że ten środek powinien lepiej działać. Teraz jakoś nie ma za dobrze i lepiej jest kupić odpowiednik!

  • Wiolka 2015-02-02 22:05

    Nie wierzyłam w Nurofen dopóki nie było mi dane zobaczyć błyskawicznego spadku temperatury u mojego męża po tym leku. Od dzisiaj nic innego.

  • Paweł 2015-02-02 12:15

    Nurofen stosuje cała moja rodzina jak coś się złego dzieje w organizmie i w zasadzie nie ufamy innym środkom jeśli chodzi o skuteczność.

  • Kovik 2015-01-21 22:04

    Można śmiało stosować na ból głowy. Działa szybko oraz skutecznie. Polecam dla każdego, który nie chce się faszerować silnymi lekami.

  • Broher 2015-01-21 22:02

    Wydaje mi się, że ten środek powinien lepiej leczyć stany bólowe. Na mnie nie zadziałał za dobrze i nie jestem z niego bardzo zadowolony.

  • Wiktor 2015-01-21 22:02

    Działą! Ostatnio stosowałem go na ból stawów i pomógł zaledwie w około 20 minut. Efekt jest bardzo dobry i działa ekspresowo polecam!

  • Ujawik 2015-01-08 12:34

    Ostatnio miałem okazje zastosować nurofen plus na sobie bo zawsze ktoś inny go brał i na niego skutkować, a ostatnio na mój ból to nie podziałało i musiałem do następnego dnia czekac na jakąś dobrą tabletkę ;/

  • Supcio 2015-01-06 17:18

    Lek który zawiera Ibuprofen, który działa bardzo szybko i efektownie można się pozbyć bólów głowy. Często go stosuje i daje sobie radę:)

  • Kasia W. 2015-01-06 12:44

    Szybko łagodzi ból, bo do 15 minut już go nie czuje. Można w szybki sposób pozbyć się bólu, to działa bardzo dobrze i skutecznie, dlatego nie musisz już martwić się o ból :)

  • Antek 2014-12-23 18:36

    Tani i skuteczny, dlatego 5/5

  • pokaż więcej opinii Read more icon

    Zapoznaj się z ulotką NUROFEN PLUS

    Download icon Zobacz ulotkę
    NUROFEN PLUS

    Nurofen Plus jest lekiem z substancją czynną ibuprofenem, który wykazuje działanie przeciwbólowe i jest zalecanym w przypadku bólów głowy, niezależnie od ich pochodzenia, a także w ostrym bólu głowy (migrenie). 

    Ibuprofen wykazuje także silne działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) Druga aktywna substancja w leku, kodeina, również ma silne działanie przeciwbólowe. 

    Lek Nurfen Plus może być stosowany przede wszystkim do złagodzenia objawów związanych z grypą oraz przeziębieniem i zmniejszania gorączki. Wykazuje skuteczność także w bólach innego pochodzenia, np. nerwobólach, mięśni, zębów, kości, stawów, pleców, kręgosłupa oraz menstruacyjnych. 

    Zdrowsze zamiennik nutelli na zdrowe, energetycznie śniadanie!

    Zdrowsze zamiennik nutelli na zdrowe, energetycznie śniadanie!

    Słodkie śniadanie to marzenie niejednego łasucha! Najłatwiej (i niestety najczęściej) posmarować pieczywo gotową mieszaniną cukru, tłuszczu i... Czytaj więcej

    Skład:

    Składniki leku Nurofen Plus to substancje:

    - substancja czynna: ibuprofen 200mg/1 kapsułka i kodeiny fosforanu półwodnego 12,8mg/1 kapsułka

    - substancje pomocnicze: rdzeń tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, karboksymetyloskrobia sodowa, skrobia żelowana, hypromeloza; otoczka tabletki; hypromeloza, talk, Opaspray white M-1-7111B (tytanu dwutlenek (El71), hypromeloza)

    Dawkowanie:

    Produkt Nurofen Plus należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

    Sposób i droga podania: lek należy przyjmować doustnie. Tabletki należy popijać wodą.

    Zalecane dawkowanie produktu w ciągu dnia przedstawia się następująco:

    Dorośli 1-2 tabletki co 6 godzin
    Młodzież powyżej 12 r. ż. j.w. j.w.

    Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Nie przekraczać więcej niż 6 tabletek w ciągu dnia. 

    Przeciwwskazania:

    Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest m.in. nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu Nurofen Plus, okres ciąży, karmienia piersią oraz wiek poniżej 12 lat. 

    Produkt Nurofen Plus należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić termin ważności podany na opakowaniu. 

    Podmiot odpowiedzialny:

    Thumb reckitt benckiser

    Postać:

    zawiesina

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwbólowe

    Altacet

    4.899 opinii:
    Tabletki Altacet to produkt leczniczy do sporządzania roztworu, stosowanego w celu...
    czytaj dalej »

    Tabletki Altacet to produkt leczniczy do sporządzania roztworu, stosowanego w celu... czytaj dalej »

    4.899 opinii:

    Ascodan

    4.888 opinii:
    Tabletki Ascodan to lek wskazany do stosowania w przypadku dolegliwości...
    czytaj dalej »

    Tabletki Ascodan to lek wskazany do stosowania w przypadku dolegliwości... czytaj dalej »

    4.888 opinii:

    Voltaren Express Forte

    4.789 opinii:
    Voltaren Express Forte to produkt leczniczy w postaci kapsułek miękkich o działaniu obniżającym...
    czytaj dalej »

    Voltaren Express Forte to produkt leczniczy w postaci kapsułek miękkich o działaniu obniżającym... czytaj dalej »

    Dip Hot

    4.676 opinii:
    Dip Hot to preparat dostępny w postaci kremu rozgrzewającego. Wskazaniem do stosowania kremu są...
    czytaj dalej »

    Dip Hot to preparat dostępny w postaci kremu rozgrzewającego. Wskazaniem do stosowania kremu są... czytaj dalej »

    4.676 opinii:

    Neoxen

    4.638 opinii:
    Neoxen to produkt leczniczy w postaci żelu, który zmniejsza bólu i obrzęku...
    czytaj dalej »

    Neoxen to produkt leczniczy w postaci żelu, który zmniejsza bólu i obrzęku... czytaj dalej »

    4.638 opinii:

    Voltaren Acti Forte

    4.569 opinii:
    Voltaren Acti Forte to produkt leczniczy w postaci tabletek powlekanych o działaniu...
    czytaj dalej »

    Voltaren Acti Forte to produkt leczniczy w postaci tabletek powlekanych o działaniu... czytaj dalej »

    Dip Rilif

    4.5315 opinii:
    Dip Rilif to lek, który dostępny jest w formie żelu. Preparat wykazuje działanie...
    czytaj dalej »

    Dip Rilif to lek, który dostępny jest w formie żelu. Preparat wykazuje działanie... czytaj dalej »

    4.5315 opinii:

    Glimbax

    4.56 opinii:
    Glimbax jest produktem leczniczym w postaci roztworu do płukania jamy ustnej i gardła podczas...
    czytaj dalej »

    Glimbax jest produktem leczniczym w postaci roztworu do płukania jamy ustnej i gardła podczas... czytaj dalej »

    4.56 opinii:

    Voltaren Max

    4.58 opinii:
    Voltaren Max to niezwykle popularny lek o szerokim działaniu przeciwbólowym,...
    czytaj dalej »

    Voltaren Max to niezwykle popularny lek o szerokim działaniu przeciwbólowym,... czytaj dalej »

    (Apap Przeziębienie Fast) Apap ból i gorączka C plus

    4.56 opinii:
    Apap Przeziębienie Fast to lek dostępny w postaci tabletek musujących, przeznaczony dla...
    czytaj dalej »

    Apap Przeziębienie Fast to lek dostępny w postaci tabletek musujących, przeznaczony dla... czytaj dalej »