Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Iza 2016-02-25 10:16

  Super!!! Skutecznie maskuje wszystkie niedoskonałości skóry!

 • Majka 2015-04-28 23:51

  Mi także pomógł z drobnymi niedoskonałościami (wiadomo ze szału nie robi, aczkolwiek nie jest źle) jak najbardziej mogę go polecić każdemu, kto ma drobne problemy z niedoskonałościami :)

 • Regedi 2015-04-24 13:10

  Skóra po tym o wiele lepiej wygląda i wiem, że to będzie mogło mi pomóc. Nie mam do tego żadnych negatywnych uwag. Pomógł ukryć mi niedoskonałości i tak ma być :)

 • Zdrowy tryb życia cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością

  Zdrowy tryb życia cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością

  Czytaj artykuł
  Naturalne sposoby na poprawę trawienia

  Naturalne sposoby na poprawę trawienia

  Czytaj artykuł
  Co powoduje alergie?

  Co powoduje alergie?

  Czytaj artykuł
 • Lonka 2015-04-20 21:58

  Ja też jestem średnio zadowolona, jednak apteczne podkłady niekoniecznie super poradzą sobie z kryciem.

 • Paulina 2015-04-09 01:00

  U mnie średnio maskuje małe niedoskonałości, a z tymi dużymi to już w ogóle sobie nie radzi - do tego skóra jest sztuczna i wygląda po prostu źle. Przynajmniej na mnie nie działa

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb vichy

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Norma Teint został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: do skóry z niedoskonałościami, podkład do skóry, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Norma Teint jest Vichy, który również jest producentem takich produktów jak Vichy Neovadiol Kompleks Uzupełniający, Vichy Aqualia Thermal, Vichy Neovadiol Magistral Elixir, Vichy Myokine, Vichy Podexine . Ulotka specyfiku Norma Teint jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Norma Teint oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Norma Teint dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Norma Teint. Specyfik Norma Teint został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:19. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Norma Teint to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Norma Teint. Jeżeli utworzysz opinię na temat specyfiku Norma Teint to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.