NIVEA Lip Care Med Repair

NIVEA Lip Care Med Repair

miejsce
w rankingu

--

NIVEA Lip Care Med Repair
0.0
opinii: 0
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb nivea  1

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt NIVEA Lip Care Med Repair został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: zimowa ochrona, Sucha skóra, pękające usta, pomadka ochronna. Producentem specyfiku NIVEA Lip Care Med Repair jest Nivea, który również jest producentem takich preparatów jak Aqua Effect, Nivea Baby krem przeciw odparzeniom, Nivea Vital, Nivea Baby krem na każdą pogodę, NIVEA Lip Care Med Repair. Ulotka produktu NIVEA Lip Care Med Repair jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat NIVEA Lip Care Med Repair oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik NIVEA Lip Care Med Repair można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu NIVEA Lip Care Med Repair. Preparat NIVEA Lip Care Med Repair został dodany do naszej bazy w dniu 2016-04-18 09:17. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu NIVEA Lip Care Med Repair to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza strona uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat używania NIVEA Lip Care Med Repair. Jeżeli utworzysz informację na temat specyfiku NIVEA Lip Care Med Repair to z pewnością pomożesz wielu ludziom.