Nitrofurazon

Nitrofurazon

miejsce
w rankingu

--

Nitrofurazon
5.0
opinii: 1
Wszystkim czytelnikom życzymy rodzinnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

Wszystkim czytelnikom życzymy rodzinnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

Czytaj artykuł
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł
Nowa obudowa w iPhone 8

Nowa obudowa w iPhone 8

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-09-14 10:57

  Bardzo dobra maść za rozsądną cenę

 • Zapoznaj się z ulotką Nitrofurazon

  Producent:

  Opis:

  Nitrofurazon to preparat dostępny w postaci maści. Maść z powodzeniem może być stosowana w leczeniu oparzeń i owrzodzeń. Maść należy aplikować na skórę, która została objęta chorobą. Maść Nitrofurazon jest dobrze tolerowana przez pacjentów. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek działań niepożądanych, maść należy odstawić i skonsultować się z lekarzem.

  Skład:

  W składzie maści Nitrofurazon znajdują się następujące substancje: nitrofural, wazelina biała.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Maść należy stosować dwa razy dziennie. Niewielką ilość maści należy nanieść na skórę, która została objęta chorobą. Po zastosowaniu maści zaleca się stosować opatrunki jałowe.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Dermatologia

  Produkt Nitrofurazon został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Dermatologia. Producentem produktu Nitrofurazon jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka preparatu Nitrofurazon jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Nitrofurazon oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Nitrofurazon można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Nitrofurazon. Preparat Nitrofurazon został dodany do naszej bazy w dniu 2015-09-06 23:39. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Nitrofurazon to prosimy o napisanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Nitrofurazon. Jeżeli dołączysz informację na temat specyfiku Nitrofurazon to z pewnością pomożesz wielu osobom.