Nephro Complex

Nephro Complex

miejsce
w rankingu

--

Nephro Complex
4.0
opinii: 1
Przegląd zalet orzechów nerkowca

Przegląd zalet orzechów nerkowca

Czytaj artykuł
Sauna dla zdrowia

Sauna dla zdrowia

Czytaj artykuł
Ortodonta legionowo

Ortodonta legionowo

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-07 14:35

  w pełni zadowolona

 • Zapoznaj się z ulotką Nephro Complex

  Producent:

  Opis:

  Nephro Complex to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z przewlekłą niewydolnością nerek. Nephro Complex został stworzony z myślą o pacjentach, którzy przeszli przeszczep nerek. Preparat uzupełnia codzienną dietę w cenne minerały i witaminy.

  Skład:

  W składzie preparatu Nephro Complex znajdują się następujące substancje: celuloza mikrokrystaliczna, glukonian żelazawy, kwas L-askorbinowy, cytrynian cynku, kwas nikotynowy, hydroksypropylometyloceluloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, D-pantotenian wapnia, dwutlenek tytanu, chlorowodorek pirydoksyny, cyjanokobalamina, ryboflawina, dwutlenek krzemu, glikol polietylenowy, guma arabska, chlorowodorek tiaminy, poliwinylopirolidon, foliany, błękit patentowy V, D-biotyna.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się stosować 1 tabletkę dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - choroba nerek

  Nephro Complex

  4.01 opinii:
  Nephro Complex to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
  czytaj dalej »

  Nephro Complex to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

  Preparat Nephro Complex został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: metabolizm, odporność, choroba nerek. Producentem produktu Nephro Complex jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Nephro Complex jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Nephro Complex oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Nephro Complex dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Nephro Complex. Preparat Nephro Complex został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-09-26 22:57. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Nephro Complex to prosimy o napisanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Nephro Complex. Jeżeli dołączysz informację na temat specyfiku Nephro Complex to z pewnością pomożesz wielu osobom.