NeoŻurawina Complex

NeoŻurawina Complex

miejsce
w rankingu

--

NeoŻurawina Complex
0.0
opinii: 0
5 powodów żeby jeść wolniej

5 powodów żeby jeść wolniej

Czytaj artykuł
23 tydzień ciąży – ciesz się ciążą i urokami drugiego trymestru

23 tydzień ciąży – ciesz się ciążą i urokami drugiego trymestru

Czytaj artykuł
Miód manuka – porcja zdrowia prosto z Nowej Zelandii!

Miód manuka – porcja zdrowia prosto z Nowej Zelandii!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką NeoŻurawina Complex

Producent:

Opis:

NeoŻurawina Complex to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które pragną wspomóc prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. W składzie suplementu diety NeoŻurawina Complex znajduje się ekstrakt z ziela nawłoci, który dba o prawidłowy proces oddawania moczu.

Skład:

W składzie suplementu diety NeoŻurawina Complex znajdują się następujące substancje: celuloza, fosforany wapnia, ekstrakt z owoców żurawiny, ekstrakt z ziela nawłoci pospolitej, ekstrakt z liścia pokrzywy, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, poliwinylopirolidon, dwutlenek krzemu, sól sodowa karboksymetylocelulozy, usieciowana.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować 1 tabletkę dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - układ moczowy

Pregnofer Uro

0.00 opinii:
Pregnofer Uro to preparat dostępny w postaci kapsułek. Suplement diety w szczególności...
czytaj dalej »

Pregnofer Uro to preparat dostępny w postaci kapsułek. Suplement diety w szczególności... czytaj dalej »

Profemin Intima

0.00 opinii:
Profemin Intima to preparat dostępny w postaci kapsułek. Suplement diety Profemin Intima w swoim...
czytaj dalej »

Profemin Intima to preparat dostępny w postaci kapsułek. Suplement diety Profemin Intima w swoim... czytaj dalej »

NeoŻurawina Complex

0.00 opinii:
NeoŻurawina Complex to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w...
czytaj dalej »

NeoŻurawina Complex to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w... czytaj dalej »

Produkt NeoŻurawina Complex został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zapalenie układu moczowego, wyciąg z żurawiny, układ moczowy. Producentem preparatu NeoŻurawina Complex jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu NeoŻurawina Complex jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat NeoŻurawina Complex oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik NeoŻurawina Complex dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu NeoŻurawina Complex. Specyfik NeoŻurawina Complex został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-09-26 22:45. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu NeoŻurawina Complex to prosimy o dołączenie swojej opinii. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z NeoŻurawina Complex. Jeżeli napiszesz notkę na temat preparatu NeoŻurawina Complex to z pewnością pomożesz wielu ludziom.