NeoVaginal Synergio

NeoVaginal Synergio

miejsce
w rankingu

--

NeoVaginal Synergio
5.0
opinii: 1
WHO ostrzega: 12 najgroźniejszych bakterii opornych na antybiotyki

WHO ostrzega: 12 najgroźniejszych bakterii opornych na antybiotyki

Czytaj artykuł
Co wpływa na przebarwienia zębów?

Co wpływa na przebarwienia zębów?

Czytaj artykuł
Jakie są główne zaburzenia erekcji?

Jakie są główne zaburzenia erekcji?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-04 13:53

  Często korzystam z basenu i sauny.Polecam.

 • Zapoznaj się z ulotką NeoVaginal Synergio

  Producent:

  Opis:

  NeoVaginal Synergio to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla pacjentów, u których zdiagnozowano zwiększone prawdopodobieństwo wystąpienia infekcji układu moczowo-płciowego. NeoVaginal Synergio to idealne rozwiązanie dla osób, które zakończyły leczenie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze.

  Skład:

  W składzie kapsułek NeoVaginal Synergio znajdują się następujące substancje: 5 miliardów (5 x 109) bakterii kwasu mlekowego (50 % Lactobacillus gasseri, 25 % Lactobacillus rhamnosus, 25 % Lactobacillus reuteri), ekstrakt z żurawiny, ekstrakt z drożdży.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować 1 kapsułkę dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - żel intymny

  NeoVaginal Synergio

  5.01 opinii:
  NeoVaginal Synergio to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności...
  czytaj dalej »

  NeoVaginal Synergio to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

  Preparat NeoVaginal Synergio został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: dla kobiet, nawilżanie, żel intymny. Producentem specyfiku NeoVaginal Synergio jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka specyfiku NeoVaginal Synergio jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat NeoVaginal Synergio oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat NeoVaginal Synergio można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu NeoVaginal Synergio. Specyfik NeoVaginal Synergio został dołączony do bazy danych w dniu 2015-09-26 22:38. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku NeoVaginal Synergio to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza strona uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat stosowania NeoVaginal Synergio. Jeżeli dodasz recenzję na temat specyfiku NeoVaginal Synergio to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.