Reklama baner
Naturia Color

Naturia Color

miejsce
w rankingu

--

Naturia Color
5.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Czytaj artykuł
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-17 11:26

  Bardzo, bardzo dobra farba za grosze.

 • Zapoznaj się z ulotką Naturia Color

  Producent:

  JOANNA

  Thumb joanna

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Naturia Color został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: koloryzacja. Wytwórcą specyfiku Naturia Color jest Joanna, który również jest twórcą takich specyfików jak Naturia Body, masło do ciała z wanilią, Z Apteczki Babuni , Sweet Fantasy, Intensiv Blond, Joanna Z apteczki babuni. Ulotka specyfiku Naturia Color jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Naturia Color oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Naturia Color można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Naturia Color. Preparat Naturia Color został dołączony do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Naturia Color to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza strona tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat stosowania Naturia Color. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu Naturia Color to z pewnością pomożesz wielu osobom.