Naturia Color

Naturia Color

miejsce
w rankingu

--

Naturia Color
5.0
opinii: 1
Olej babassu i jego zalety?

Olej babassu i jego zalety?

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-17 11:26

  Bardzo, bardzo dobra farba za grosze.

 • Zapoznaj się z ulotką Naturia Color

  Producent:

  JOANNA

  Thumb joanna

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - koloryzacja

  Specyfik Naturia Color został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: koloryzacja. Wytwórcą specyfiku Naturia Color jest Joanna, który również jest twórcą takich specyfików jak Naturia Body, masło do ciała z wanilią, Z Apteczki Babuni , Sweet Fantasy, Intensiv Blond, Joanna Z apteczki babuni. Ulotka specyfiku Naturia Color jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Naturia Color oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Naturia Color można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Naturia Color. Preparat Naturia Color został dołączony do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Naturia Color to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza strona tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat stosowania Naturia Color. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu Naturia Color to z pewnością pomożesz wielu osobom.