Naturals, Violet & Lychee, Room & Linen Spray

Naturals, Violet & Lychee, Room & Linen Spray

miejsce
w rankingu

1

Naturals, Violet & Lychee, Room & Linen Spray
4.14
opinii: 7
Olej babassu i jego zalety?

Olej babassu i jego zalety?

Czytaj artykuł
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł
Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ewelina 2016-04-07 16:37

  Kompozycja pachnie słodko i przyjemnie.

 • Bernadetta 2016-03-21 12:56

  Szybkie i łatwe użycie, ładny zapach, delikatna - coś dla mnie ;)

 • Rozi 2015-04-25 15:30

  Pięknie odświeża i czaruje pięknym zapachem . Tylko psikać ! :)

 • Mąka bez glutenu? To możliwe, a opcji jest całkiem sporo

  Mąka bez glutenu? To możliwe, a opcji jest całkiem sporo

  Czytaj artykuł
  Czy operacyjne leczenie stulejki i obrzezanie to jest to samo?

  Czy operacyjne leczenie stulejki i obrzezanie to jest to samo?

  Czytaj artykuł
  Dlaczego warto pić zielona kawę

  Dlaczego warto pić zielona kawę

  Czytaj artykuł
 • Marta W. 2015-04-17 13:43

  Prawie jak dezodorant! Przed wyjściem zawsze psikam dwa-trzy razy i o wiele lepiej się czuje. Daje 5/5 bo działa !

 • Amanda 2015-04-16 21:10

  Ogólnie rewelacyjny zapach i skutecznie można się szybko wspomóc tym. Jedyna sprawa mnie tylko denerwuje - krótkotrwałe działanie + cena ..

 • Wiolka 2015-04-16 21:09

  Dostałam go kilka miesięcy temu od swojego chłopakach i ten prezent wyszedł mu! Mgiełka bardzo mi się spodobała i czuć ją bardzo dobrze. Pielęgnuje ciało i dodaje pięknego, kuszącego zapachu!

 • Olga 2015-04-16 21:08

  Po tym środku o wiele lepiej się czuje. Czuć takie odświeżenie i dzięki temu w prosty oraz skuteczny sposób pachnę po prostu rewelacyjnie! Zapach jest zniewalający i dawno nie miałam z takim czymś doczynienia!

 • Zapoznaj się z ulotką Naturals, Violet & Lychee, Room & Linen Spray

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Naturals, Violet & Lychee, Room & Linen Spray został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: mgiełka, mgiełka do ciała, spraye do ciała, mgiełki, Dezodoranty, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą preparatu Naturals, Violet & Lychee, Room & Linen Spray jest Avon, który również jest producentem takich preparatów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka preparatu Naturals, Violet & Lychee, Room & Linen Spray jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Naturals, Violet & Lychee, Room & Linen Spray oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Naturals, Violet & Lychee, Room & Linen Spray dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Naturals, Violet & Lychee, Room & Linen Spray. Preparat Naturals, Violet & Lychee, Room & Linen Spray został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-15 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Naturals, Violet & Lychee, Room & Linen Spray to prosimy o dodanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Naturals, Violet & Lychee, Room & Linen Spray. Jeżeli dodasz notkę na temat preparatu Naturals, Violet & Lychee, Room & Linen Spray to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.