Idealne pośladki na latu - pięć prostych sposobów

Idealne pośladki na latu - pięć prostych sposobów

Czytaj artykuł
Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Olla 2015-07-08 22:43

  Widzę po nim tylko minimalny efekt, znacznie lepszym rozwiązaniem dla mnie są tabletki ze skrzypem. Jeszcze nigdy odżywka mi nie pomogło, szkoda że tym razem także nie :/

 • Sandra 2015-07-08 22:42

  Nie polecam!! Nie widzę żadnych zmian po stosowaniu tego specyfiku!! Moim zdaniem nic nie wart

 • Aga22 2015-07-08 22:42

  Przy moich zniszczonych włosach działa dobrze. Po tygodniu od użycia widać jak wracają do poprzedniej formy, mi się bardzo podoba :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb marion

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Natura Silk został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: do włosów, odżywka, odżywka do włosów, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Wytwórcą produktu Natura Silk jest Marion, który również jest producentem takich preparatów jak 7 Efektów, Termoochrona, Szampon koloryzujący w saszetce, Natura Silk. Ulotka preparatu Natura Silk jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Natura Silk oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Natura Silk można dostać bez recepty.