Naproxen Hasco
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Teresa 2016-03-21 10:08

  cena bardzo przystępna ;)bardzo skuteczny.tylko małe opakowanie....

 • Zapoznaj się z ulotką Naproxen Hasco

  Producent:

  HASCO-LEK

  Thumb hasco lek

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

  Preparat Naproxen Hasco został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: ból mięśni, ból kręgosłupa, ból stawów, ból pleców, Stłuczenia, zdrowie, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Producentem produktu Naproxen Hasco jest Hasco-Lek, który również jest producentem takich produktów jak Ulgix Laxi, Bobodent, Juvit C, Calcium Hasco Allergy, Chrom + B3. Ulotka produktu Naproxen Hasco jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Naproxen Hasco oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Naproxen Hasco można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Naproxen Hasco. Specyfik Naproxen Hasco został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-08-24 12:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Naproxen Hasco to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Naproxen Hasco. Jeżeli dołączysz recenzję na temat produktu Naproxen Hasco to z pewnością pomożesz wielu osobom.