Naproxen Emo
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Naproxen Emo

Producent:

Opis:

Naproxen Emo to lek dostępny w postaci żelu. Żel przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. W składzie preparatu znajduje się substancja czynna - naproksen. Substancja ta wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Żel doskonale rozprowadza się na skórze. Preparat delikatnie chłodzi i łagodzi dolegliwości bólowe. Dzięki żelowi Naproxen Emo wrócisz do sprawności ruchowej! Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować żel Naproxen Emo w eliminowaniu bólu mięśni i stawów.

Skład:

W składzie żelu Naproxen Emo znajdują się następujące substancje: naproksen.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu należy nanieść na bolące miejsce. Delikatnie wmasować. Żel należy aplikować od 4-5 razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparatu nie należy aplikować w miejscach, w których doszło do przerwania ciągłości naskórka. Żel nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, jak i karmiące piersią.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - środek przeciwbólowy

Preparat Naproxen Emo został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: ból pleców, ból kręgosłupa, ból mięśni, ból stawów, Stłuczenia, reumatyzm, środek przeciwzapalny, środek przeciwbólowy. Producentem produktu Naproxen Emo jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka preparatu Naproxen Emo jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Naproxen Emo oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Naproxen Emo można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Naproxen Emo. Preparat Naproxen Emo został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-22 21:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Naproxen Emo to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Naproxen Emo. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat preparatu Naproxen Emo to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.