Reklama baner
Naklofen Top

Naklofen Top

miejsce
w rankingu

--

Naklofen Top
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Naklofen Top

Producent:

Opis:

Naklofen Top to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania preparatu Naklofen Top jest leczenie urazów oraz stanów zapalnych mięśni i stawów. Preparat skutecznie zmniejsza obrzęk zapalny. Żel wykazuje działanie kojące i łagodzące. Już niewielka ilość żelu Naklofen Top przynosi pacjentowi natychmiastową ulgę!

Skład:

W składzie żelu Naklofen Top znajdują się następujące substancje: sól dietyloamoniowa, karbomer, makrogol, dietanolamina, alkohol izopropylowy, glikol propylenowy, sodu siarczan bezwodny, makrogolu eter cetostearylowy, decylu oleinian, parafina ciekła, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu należy nanieść na skórę 3-4 razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12. roku życia.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Produkt Naklofen Top został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: ból stawów, Nerwobóle, ból mięśni, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Producentem produktu Naklofen Top jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Naklofen Top jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Naklofen Top oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Naklofen Top dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Naklofen Top. Specyfik Naklofen Top został zapisany do bazy danych w dniu 2015-08-21 18:18. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Naklofen Top to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Naklofen Top. Jeżeli dołączysz recenzję na temat produktu Naklofen Top to z pewnością pomożesz wielu osobom.