Nailwear Pro

Nailwear Pro

miejsce
w rankingu

--

Nailwear Pro
3.33
opinii: 3
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-05-04 22:32

  Jak dla mnie to ten lakier nie jest aż taki rewelacyjny. Nie podoba mi się to, że czesto po prostu nie utrwala się szybko ..

 • Wioletta W. 2015-05-04 22:31

  Bardzo dobry lakier, który pozwala w szybki sposób doprowadzić swoje paznokcie do bardzo dobrego stanu. To jest to czego szukałam. Daje 5/5!

 • Maja 2015-04-20 22:03

  Szybko schnie, ale dość łatwo go odprysnąć przy zmywaniu czy praniu ręcznym. Nawet jak dam top coata.

 • Zapoznaj się z ulotką Nailwear Pro

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lakier

  Produkt Nailwear Pro został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: lakier do paznokci, lakiery do paznokci, lakiery, paznokcie, makijaż. Wytwórcą specyfiku Nailwear Pro jest Avon, który również jest twórcą takich produktów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka preparatu Nailwear Pro jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Nailwear Pro oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Nailwear Pro można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Nailwear Pro. Preparat Nailwear Pro został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:19. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Nailwear Pro to prosimy o dołączenie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Nailwear Pro. Jeżeli dodasz opinię na temat produktu Nailwear Pro to z pewnością pomożesz wielu ludziom.