Nailwear Nail Enamel

Nailwear Nail Enamel

miejsce
w rankingu

--

Nailwear Nail Enamel
3.8
opinii: 5
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-22 14:37

  Bardzo dobrze kryje,ale minus za cenę i trwałość...

 • Eliza.O 2015-04-29 01:12

  Lakier trzyma się całkiem fajnie paznokci, odchodzi tylko i wyłącznie przy zadrapaniach, z malowaniem także nie ma jakiś większych problemów. Moim zdaniem, bardzo fajny lakier, do tego koor pokrywa się z tym na opakowaniu.

 • Mirka 2015-04-21 20:58

  U mnie działa jak nalezy tylko mam problem z tym, że czasami czuje jakby odpadał i też łatwo powstają rysy, to jest bardzo duży minus. ale jak sięuważa to jest spoko!

 • Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

  Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

  Czytaj artykuł
  Jak zdrowe są morele?

  Jak zdrowe są morele?

  Czytaj artykuł
  Kasza kaszy nierówna

  Kasza kaszy nierówna

  Czytaj artykuł
 • Iwonka 2015-04-21 20:58

  Stosuje ten środek od kilku lat i Nailwear Nail Enamel to rewelacyjny lakier, który daje mi możliwość pięknego zaprezentowania się. Po tygodniu schodzi ale to jak wszystkie lakiery to jest dobry!

 • Pati 2015-04-21 20:57

  Lakierek z Avonu zawsze na mnie bardzo dobrze działa na moje paznokcie i teraz mój lakier bardzo dobrze się trzyma i poprzez to w szybki sposób mogę odmienić swoje paznokcie. To działa i środek zasługuje na maxa!

 • Zapoznaj się z ulotką Nailwear Nail Enamel

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - do paznokci

  Preparat Nailwear Nail Enamel został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: do paznokci, lakier, lakier do paznokci, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Nailwear Nail Enamel jest Avon, który również jest twórcą takich produktów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka produktu Nailwear Nail Enamel jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Nailwear Nail Enamel oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Nailwear Nail Enamel można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Nailwear Nail Enamel. Produkt Nailwear Nail Enamel został dodany do naszej bazy w dniu 2015-04-15 06:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Nailwear Nail Enamel to prosimy o dołączenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Nailwear Nail Enamel. Jeżeli napiszesz recenzję na temat specyfiku Nailwear Nail Enamel to z pewnością pomożesz wielu osobom.