Nailgrowth Miracle

Nailgrowth Miracle

miejsce
w rankingu

--

Nailgrowth Miracle
3.75
opinii: 4
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Wiosenna odnowa

Wiosenna odnowa

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Milka 2015-04-29 16:34

  U mnie nie było dużego efektu i nie jestem z tego za bardzo zadowolona. Powinno dac mi to lepszy efekt niż taki średni ;/

 • Norcia 2015-04-29 16:34

  Jeden z moich lepszych preparatów na wzrosty paznokci. Bardzo dobrze to działa i ten preparat pozwolił mi wydłużyć paznokcie i teraz wyglądą o niebo lepiej!

 • Kinga 2015-04-29 16:33

  Widać różnice podczas stosowania tego preparatu i teraz moje paznokcie bardzo ładnie wyglądają. Nailgrowth Miracle działa jak nalezy i jestem z tego dumna!

 • Co warto wiedzieć o tłuszczach trans?

  Co warto wiedzieć o tłuszczach trans?

  Czytaj artykuł
  Dokuczliwy przerost prostaty

  Dokuczliwy przerost prostaty

  Czytaj artykuł
  Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

  Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

  Czytaj artykuł
 • Lonia 2015-04-23 20:25

  Trochę drogawy preparacik, a paznokcie jakoś rewelacyjnie po tym mi się nie wzmacniają...

 • Zapoznaj się z ulotką Nailgrowth Miracle

  Producent:

  SALLY HANSEN

  Thumb sally hansen

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kosmetyki

  Specyfik Nailgrowth Miracle został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: wzrost paznokcia, paznokcie, kosmetyki. Producentem produktu Nailgrowth Miracle jest Sally Hansen, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Insta-Dri, Instant Cuticle Remover, Complete Salon Manicure, Creme Hair Bleach For Face, Sally Hansen . Ulotka preparatu Nailgrowth Miracle jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Nailgrowth Miracle oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Nailgrowth Miracle można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Nailgrowth Miracle. Preparat Nailgrowth Miracle został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:09. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Nailgrowth Miracle to prosimy o dodanie swojej recenzji. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Nailgrowth Miracle. Jeżeli napiszesz notkę na temat produktu Nailgrowth Miracle to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.