Nail Polish

Nail Polish

miejsce
w rankingu

--

Nail Polish
3.67
opinii: 3
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Halina 2015-08-17 14:47

  Dobry lakier do paznokci, kupuję go już od rok, jest tani/wydajny/dobrze wygląda. Na trwałość też nie narzekam, bo góra 2 dni trzymam go na paznokciach.

 • Natalia.A 2015-08-17 14:46

  Ma fajne kolory, które rzeczywiście odzwierciedlają te na opakowaniu. Dobrze się je nakłada, wystarczy jedna warstwa. 2 dni spokojnie u mnie wytrzymał w nienaruszonym stanie

 • Rafaella 2015-04-22 23:00

  U mnie lakier się rozmazuje, odkpryskuje a do tego kolor nie pokrywa się z tym na opakowaniu :/

 • Zapoznaj się z ulotką Nail Polish

  Producent:

  ESSIE

  Thumb essie

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lakier

  Preparat Nail Polish został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: lakier do paznokci, lakiery do paznokci, lakiery, paznokcie, makijaż. Wytwórcą specyfiku Nail Polish jest Essie, który również jest producentem takich specyfików jak Nail Polish. Ulotka preparatu Nail Polish jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Nail Polish oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Nail Polish dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Nail Polish. Specyfik Nail Polish został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:13. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Nail Polish to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Nail Polish. Jeżeli utworzysz notkę na temat produktu Nail Polish to z pewnością pomożesz wielu osobom.