Nail Lacquer with Protein

Nail Lacquer with Protein

miejsce
w rankingu

Nail Lacquer with Protein
3.33
opinii: 3
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Olga 2015-04-16 21:27

  Nie polecam za bardzo, bo jakoś ten lakier rozmazuje mi się strasznie na początku. Nail Lacquer with Protein to niejest dobry środek i szkoda na niego kasy!

 • Kika 2015-04-16 21:24

  Maluje bardzo często swoje paznokcie i to nie niszczy ich. Polecam dla każdej kobiety, która często maluje paznokcie.

 • Justi 2015-04-16 21:16

  Lakierek profesjonalnie działa na moje paznokcie i dzięki temu mogę o wiele lepiej wyglądać. Nail Lacquer with Protein to środek, który powoduje o wiele lepszy efekt wyglądu!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb golden rose

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Preparat Nail Lacquer with Protein został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: lakiery do paznokci, lakiery, paznokcie, makijaż. Producentem specyfiku Nail Lacquer with Protein jest Golden Rose, który również jest twórcą takich specyfików jak Miss Selene, Rich Color Nail Lacquer, Velvet Matte Lipstick, Paris, Nail Lacquer, Nail Lacquer with Protein. Ulotka produktu Nail Lacquer with Protein jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Nail Lacquer with Protein oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Nail Lacquer with Protein można dostać bez recepty.