Nail Lacquer with Protein

Nail Lacquer with Protein

miejsce
w rankingu

--

Nail Lacquer with Protein
3.33
opinii: 3
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Olga 2015-04-16 21:27

  Nie polecam za bardzo, bo jakoś ten lakier rozmazuje mi się strasznie na początku. Nail Lacquer with Protein to niejest dobry środek i szkoda na niego kasy!

 • Kika 2015-04-16 21:24

  Maluje bardzo często swoje paznokcie i to nie niszczy ich. Polecam dla każdej kobiety, która często maluje paznokcie.

 • Justi 2015-04-16 21:16

  Lakierek profesjonalnie działa na moje paznokcie i dzięki temu mogę o wiele lepiej wyglądać. Nail Lacquer with Protein to środek, który powoduje o wiele lepszy efekt wyglądu!

 • Zapoznaj się z ulotką Nail Lacquer with Protein

  Producent:

  GOLDEN ROSE

  Thumb golden rose

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lakier

  Preparat Nail Lacquer with Protein został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: lakiery do paznokci, lakiery, paznokcie, makijaż. Wytwórcą preparatu Nail Lacquer with Protein jest Golden Rose, który również jest producentem takich specyfików jak Miss Selene, Rich Color Nail Lacquer, Velvet Matte Lipstick, Paris, Nail Lacquer, Nail Lacquer with Protein. Ulotka produktu Nail Lacquer with Protein jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Nail Lacquer with Protein oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Nail Lacquer with Protein można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Nail Lacquer with Protein. Specyfik Nail Lacquer with Protein został dodany do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:18. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Nail Lacquer with Protein to prosimy o napisanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Nail Lacquer with Protein. Jeżeli dodasz opinię na temat specyfiku Nail Lacquer with Protein to z pewnością pomożesz wielu ludziom.