Nail Enamel

Nail Enamel

miejsce
w rankingu

--

Nail Enamel
4.25
opinii: 4
Olej babassu i jego zalety?

Olej babassu i jego zalety?

Czytaj artykuł
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na mocne i zdrowe paznokcie

Domowe sposoby na mocne i zdrowe paznokcie

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Danuta 2016-02-29 13:29

  Polecam! Ten lakier na pewno jest wydajny, bo wystarczy jedna warstwa i opakowanie jest na prawde duze.

 • Krysti 2015-08-05 21:11

  Schną szybko i potrafi lakier wytrzymać nawet 4 dni. Cena bardzo niska, a do tego mają wiele kolorów. Nie wszystkie z nich są dobrze napigmentowane ale dla mnie to i tak sukces :)

 • Ania88 2015-08-05 21:10

  Sam lakier nie jest najlepiej wykonany, bardzo łatwo jest go zerwać z paznokci. Do tego nie odzwierciedla kolorów i jest nieco wypłowiały

 • Co na wątrobę? Sprawdź, jak ją chronić

  Co na wątrobę? Sprawdź, jak ją chronić

  Czytaj artykuł
  Jak prawidłowo parzyć zieloną herbatę?

  Jak prawidłowo parzyć zieloną herbatę?

  Czytaj artykuł
  Olej tamanu surowiec kosmetyczny

  Olej tamanu surowiec kosmetyczny

  Czytaj artykuł
 • Poala 2015-07-04 22:24

  Polecam! Lakier odzwierciedla kolor na opakowaniu, do tego nie mam żadnych problemów z jego nakładaniem/zmywaniem. 5/5!!

 • Zapoznaj się z ulotką Nail Enamel

  Producent:

  REVLON

  Thumb revlon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lakier

  Preparat Nail Enamel został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: lakiery do paznokci, lakiery, paznokcie, makijaż. Wytwórcą specyfiku Nail Enamel jest Revlon, który również jest producentem takich preparatów jak PhotoReady Makeup, ColorStay, Stay Natural Makeup, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Normal/Dry Skin 24Hrs, Nail Enamel, Super Lustrous, Lipgloss. Ulotka produktu Nail Enamel jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Nail Enamel oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Nail Enamel można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Nail Enamel. Preparat Nail Enamel został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-21 06:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Nail Enamel to prosimy o dołączenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Nail Enamel. Jeżeli dodasz recenzję na temat preparatu Nail Enamel to z pewnością pomożesz wielu osobom.