Multi Action Mascara

Multi Action Mascara

miejsce
w rankingu

--

Multi Action Mascara
3.4
opinii: 5

Kup w sklepie

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł
Jak dbać o cerę od wewnątrz

Jak dbać o cerę od wewnątrz

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Marlena 2017-06-20 14:49

  Beznadziejny! Multi Action Mascara - tak reklamują, a efekt nijaki!

 • Emilia 2015-04-29 11:56

  Fajnie mi ten tusz wyciąga oraz pogrubia rzęsy :) Moim zdaniem bardzo dobry, do tego nie ma żadnych problemów z jego nakładaniem na nasze oczy :)

 • Wiotka 2015-04-25 21:34

  Mógłby troszkę się nie kruszyć po kilku godzinach ale na ogół jak dla mnie jest bardzo dobrze i przyzwoity jak za taką cenę. Daje uczciwie 3/5 :)

 • Skuteczne odchudzanie - jak to zrobić?

  Skuteczne odchudzanie - jak to zrobić?

  Czytaj artykuł
  Masło orzechowe 500g

  Masło orzechowe 500g

  Czytaj artykuł
  Badanie tarczycy za pomocą ultrasonografu

  Badanie tarczycy za pomocą ultrasonografu

  Czytaj artykuł
 • Pavelka 2015-04-25 21:30

  Tusz działa na mnie jak należy. Jeszcze nie korzystałem z takiego dobrego rozwiązania. Działa profesjonalnie i już nigdy z niego nie zrezygnuje. Polecam na 102 %!

 • Mi La 2015-04-25 15:38

  Jestem dość zadowolona z tego tuszu, nie jest zły i nie rozmazuje się pod oczami.

 • Zapoznaj się z ulotką Multi Action Mascara

  Producent:

  ESSENCE

  Thumb essence

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz do rzęs

  Specyfik Multi Action Mascara został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, makijaż. Wytwórcą specyfiku Multi Action Mascara jest Essence, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Get BIG Lashes, Volume Boost Waterproof Mascara, Multi Action False Lashes, Gel Eyeliner Brush, Nail Art, Special Effect Topper, Coverstick. Ulotka preparatu Multi Action Mascara jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Multi Action Mascara oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Multi Action Mascara dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Multi Action Mascara. Specyfik Multi Action Mascara został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-04-02 21:15. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Multi Action Mascara to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Multi Action Mascara. Jeżeli zamieścisz informację na temat specyfiku Multi Action Mascara to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.