Morelowy peeling przeciwtrądzikowy

Morelowy peeling przeciwtrądzikowy

miejsce
w rankingu

--

Morelowy peeling przeciwtrądzikowy
3.4
opinii: 5
Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł
Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł
Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • vikaG 2016-03-01 16:19

  Peeling, mimo, że przeznaczony do cery tłustej, to jednak moja wrażliwa skóra zareagowała bardzo dobrze na ten kosmetyk.

 • Magdalena W. 2015-04-28 21:35

  REWELACJA! Nic lepszego jeszcze na rynku nie widziałem. Działa to bardzo dobrze i nie mam do tego żadnych uwag. 5/5 bez dwóch zdań. Po kilku dniach moja twarz wygląda o wiele lepiej!

 • Wiki 2015-04-28 21:32

  Dla mnie to nie działa za dobrze, jednak widzę efekt lekki na plus. Peeling działa, jednak bez szału i nie polecam!

 • Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

  Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

  Czytaj artykuł
  Jak dbać o cerę od wewnątrz

  Jak dbać o cerę od wewnątrz

  Czytaj artykuł
  Aronia - zalety jakich nie znacie

  Aronia - zalety jakich nie znacie

  Czytaj artykuł
 • Natalika 2015-04-28 21:29

  Na moje krosty to nic nie pomogło i tylko straciłam kase tak na prawdę. Nie marnujcie pieniążków tylko wezcie się za diete i aktywność fizyczną!

 • Miranka 2015-04-28 21:18

  Morelowy peeling przeciwtrądzikowy działa bardzo dobrze i widać efekt po kilku użyciach. Tak powinno być z większą ilością suplementów nie tylko z tym!

 • Zapoznaj się z ulotką Morelowy peeling przeciwtrądzikowy

  Producent:

  ST IVES

  Thumb st ives

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Morelowy peeling przeciwtrądzikowy został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: peeling przeciwtrądzikowy, kosmetyki. Producentem produktu Morelowy peeling przeciwtrądzikowy jest St Ives, który również jest twórcą takich produktów jak Morelowy peeling przeciwtrądzikowy. Ulotka produktu Morelowy peeling przeciwtrądzikowy jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Morelowy peeling przeciwtrądzikowy oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Morelowy peeling przeciwtrądzikowy dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Morelowy peeling przeciwtrądzikowy. Specyfik Morelowy peeling przeciwtrądzikowy został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:15. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Morelowy peeling przeciwtrądzikowy to prosimy o dołączenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Morelowy peeling przeciwtrądzikowy. Jeżeli zamieścisz notkę na temat produktu Morelowy peeling przeciwtrądzikowy to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.