Miramile Tonsil

Miramile Tonsil

miejsce
w rankingu

--

Miramile Tonsil
4.0
opinii: 2
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł
Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-08 16:47

  Polecam szczególnie dla osób, które dużo pracują głosem.

 • mark 2016-03-07 14:14

  polecam.jest to znakomity lek ziołowy.

 • Zapoznaj się z ulotką Miramile Tonsil

  Producent:

  Opis:

  Miramile Tonsil to spray do jamy ustnej i gardła. Wskazaniem do stosowania preparatu jest: stan zapalny gardła, chrypka, suchość, drapanie w gardle, obrzęk śluzówki.

  Skład:

  W składzie preparatu Miramile Tonsil znajdują się następujące substancje: olejek z balsamowca mirry, olejek z rokitnika zwyczajnego, olejek z nagietka, olejek z pomarańczy słodkiej, olejek z gorzkich migdałów, olejek eteryczny z tymianku, olejek z mięty pieprzowej, olej rzepakowy.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Stosować 2-3 razy dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - stan zapalny jamy ustnej

  Produkt Miramile Tonsil został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: chrypka, stan zapalny gardła, stan zapalny jamy ustnej. Wytwórcą preparatu Miramile Tonsil jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Miramile Tonsil jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Miramile Tonsil oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Miramile Tonsil dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Miramile Tonsil. Preparat Miramile Tonsil został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-20 12:31. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Miramile Tonsil to prosimy o dodanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Miramile Tonsil. Jeżeli dołączysz recenzję na temat preparatu Miramile Tonsil to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.