Reklama baner
Miód Kremowany Z Propolisem

Miód Kremowany Z Propolisem

miejsce
w rankingu

--

Miód Kremowany Z Propolisem
5.0
opinii: 3

Kup w sklepie

Dlaczego warto sięgać po morele?

Dlaczego warto sięgać po morele?

Czytaj artykuł
Angina, szkarlatyna, zapalnie oskrzeli, przeziębienia u dziecka? Walcz z nimi nowocześnie!

Angina, szkarlatyna, zapalnie oskrzeli, przeziębienia u dziecka? Walcz z nimi nowocześnie!

Czytaj artykuł
Prozdrowotne właściwości miodu

Prozdrowotne właściwości miodu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Jadwiga 2016-04-17 21:14

  Polecam miod kremowany z propolisem. Smak super, konsystencja też bardzo dobra. Cena bardzo konkurencyjna.

 • Olga 2016-03-21 10:30

  Miód z propolisem świetne połączenie. Zamówiłam i jestem pozytywnie zaskoczona.

 • Opinia użytkownika 2015-10-27 10:17

  Ooo długo szukałam miodu z propelisem, już zamawiam

 • Zapoznaj się z ulotką Miód Kremowany Z Propolisem

  Producent:

  VIVIO

  Thumb vivio

  Opis:

  Właściwości miodu kremowanego

  Naturalny miód pszczeli z upływem czasu zmienia płynną konsystencję w stałą (krystalizuje). Powstające kryształy często są gruboziarniste i trudne do wydobycia ze słoika. Dzięki kremowaniu miód uzyskuje kremową konsystencję i łatwo wyjmuje się go z naczynia i rozprowadza np. na pieczywie.

  Technika przygotowania miodów kremowych (kremowanych) polega na mechanicznym mieszaniu świeżo pozyskanej patoki (tj. miód w stanie płynnym) aż do momentu krystalizacji. Dzięki temu miód ten nie krystalizuje na twardo. Należy dodać, że w trakcie tego procesu nic się do miodu nie dodaje, ani nic się z niego nie zabiera, a miód kremową konsystencję utrzymuje przez kilka miesięcy (nawet rok).

  Właściwości miodu kremowanego są takie same jak miodu gatunkowego poddanego kremowaniu (najczęściej jest to miód rzepakowy, który często niedoceniany przez konsumentów w procesie kremowania zyskuje atrakcyjny wygląd).

  Miód kremowany nie wymaga ponownego roztapiania jak w przypadku tradycyjnego krupca, dzięki czemu nie traci cennych właściwości i zachowuje aromat. Może być grubiej nakładany na pieczywo, przez co łatwiej zwiększyć ilość jego spożycia np. u dzieci. Jest doskonałym zamiennikiem popularnych kremów czekoladowych.

  Najczęściej miody kremowane to rzepakowy oraz wielokwiatowy.

  Ciekawostki:

  Miód kremowany dzięki swej konsystencji nie lepi się do rąk i nie pozostawia plam np. na odzieży.

  Miód ten nie rozwarstwia się, nie ma więc niebezpieczeństwa fermentowania.

  Optymalna temperatura przechowywania miodu kremowanego wynosi 20-22°C.

  Nie samym miodem człowiek żyje. Dla osób dbających o siebie polecamy m. in. sok z jagód goji, które uważane są za najzdrowsze na świecie. Innym mniej znanym sokiem jest sok noni. Polecamy również śliwki suszone. Polecamy również quinoa w wersji czerwonej.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Preparat Miód Kremowany Z Propolisem został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, Miody. Wytwórcą specyfiku Miód Kremowany Z Propolisem jest ViVio, który również jest producentem takich specyfików jak Herbata Zmęczona Basia, Żeń-Szeń Syberyjski, LA POTENTE Yerba Mate Afrodyzjak Z Catuabą, Mate Green FUERTE, Yerba Mate Green Despalada. Ulotka preparatu Miód Kremowany Z Propolisem jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Miód Kremowany Z Propolisem oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Miód Kremowany Z Propolisem dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Miód Kremowany Z Propolisem. Preparat Miód Kremowany Z Propolisem został zapisany do bazy danych w dniu 2015-08-07 12:12. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Miód Kremowany Z Propolisem to prosimy o dołączenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat używania Miód Kremowany Z Propolisem. Jeżeli zamieścisz notkę na temat specyfiku Miód Kremowany Z Propolisem to z pewnością pomożesz wielu ludziom.