Milky Shake, Lipp Gloss 3D effect

Milky Shake, Lipp Gloss 3D effect

miejsce
w rankingu

--

Milky Shake, Lipp Gloss 3D effect
4.0
opinii: 3
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł
Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Filipa 2015-08-15 17:17

  Całkiem dobrze nabłyszcza usta, do tego ich nie wysusza. Przez kilka godzin wyglądają bardzo ładnie :)

 • Ewka 2015-05-01 15:58

  Bardzo fajny błyszczyk, nie wysusza ust, dobrze nabłyszcza i nie jest jakoś szczególnie drogi. Do tego można go dostać w prawie każdym rossmanie.

 • Weronika1 2015-05-01 00:19

  Polecam! U mnie super sprawdził się ten błyszczyk :) Usta są fajnie nabłyszczone, a do tego nie niszczą ich i nie wysuszają tak bardzo.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb bell

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Milky Shake, Lipp Gloss 3D effect został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: błyszczyki, usta, makijaż. Producentem preparatu Milky Shake, Lipp Gloss 3D effect jest Bell, który również jest wytwórcą takich produktów jak 2Skin Pocket, Permanent Make-Up Lip Tint, French Manicure, Diamond Eyes Mousse, Perfect Skin. Ulotka preparatu Milky Shake, Lipp Gloss 3D effect jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Milky Shake, Lipp Gloss 3D effect oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Milky Shake, Lipp Gloss 3D effect dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Milky Shake, Lipp Gloss 3D effect . Preparat Milky Shake, Lipp Gloss 3D effect został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-04-15 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Milky Shake, Lipp Gloss 3D effect to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat używania Milky Shake, Lipp Gloss 3D effect . Jeżeli napiszesz informację na temat produktu Milky Shake, Lipp Gloss 3D effect to z pewnością pomożesz wielu ludziom.