Midnight Poison EDP

Midnight Poison EDP

miejsce
w rankingu

--

Midnight Poison EDP
4.33
opinii: 3
Wiosenna odnowa

Wiosenna odnowa

Czytaj artykuł
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Martika 2015-05-05 14:11

  Bardzo dobry! Polecam go bardzo dla osób, które liczą na intensywny zapach, który po kilku godzinach nie zniknie. To właśnie tak na działać i warto spróbować tego!

 • Polita 2015-05-05 14:10

  Jeden z lepszych pefumów, jednak tak na prawdę bez szału. Midnight Poison EDP pozwala mi szybko zapomnieć o ciężkim poranku i lepiej się czuje :)

 • Lovers 2015-05-05 14:08

  Magiczny zapach dla kobiet. Od pierwszego razu zakochałam się w nim dosłownie i teraz rok w rok go kupuje. Czasami sa bardzo fajne promocje i dzięki temu można zaoszczędzić więcej gotówki, ale jest super!

 • Zapoznaj się z ulotką Midnight Poison EDP

  Producent:

  CHRISTIAN DIOR

  Thumb christian dior

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Midnight Poison EDP został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Producentem produktu Midnight Poison EDP jest Christian Dior, który również jest twórcą takich specyfików jak Midnight Poison EDP, Miss Dior Cherie EDP, Diorshow Extase Mascara, Diorshow Black Out Mascara, 5-Colour Iridescent Eyeshadow. Ulotka preparatu Midnight Poison EDP jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Midnight Poison EDP oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Midnight Poison EDP można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Midnight Poison EDP. Produkt Midnight Poison EDP został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-04-15 06:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Midnight Poison EDP to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Midnight Poison EDP. Jeżeli utworzysz opinię na temat specyfiku Midnight Poison EDP to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.