Meteorites Perles Iluminating Powder

Meteorites Perles Iluminating Powder

miejsce
w rankingu

--

Meteorites Perles Iluminating Powder
5.0
opinii: 1
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Dominika 2016-02-04 17:27

  ogólnie ok

 • Zapoznaj się z ulotką Meteorites Perles Iluminating Powder

  Producent:

  GUERLAIN

  Thumb guerlain

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Meteorites Perles Iluminating Powder został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: puder, puder w kulkach, kosmetyki. Producentem specyfiku Meteorites Perles Iluminating Powder jest Guerlain, który również jest producentem takich produktów jak Meteorites Perles Iluminating Powder, Parure Extreme, Insolence EDT, Shalimar. Ulotka preparatu Meteorites Perles Iluminating Powder jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Meteorites Perles Iluminating Powder oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Meteorites Perles Iluminating Powder dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Meteorites Perles Iluminating Powder. Preparat Meteorites Perles Iluminating Powder został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:09. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Meteorites Perles Iluminating Powder to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Meteorites Perles Iluminating Powder. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu Meteorites Perles Iluminating Powder to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.