Reklama baner
Metafen Żel Forte

Metafen Żel Forte

miejsce
w rankingu

--

Metafen Żel Forte
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • marek 2016-03-04 13:00

  Działa miejscowo już po chwili.Polecam

 • Zapoznaj się z ulotką Metafen Żel Forte

  Producent:

  Opis:

  Metafen Żel Forte to preparat o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Preparat Metafen Żel Forte przeznaczony jest do stosowania miejscowego na skórę. Metafen Żel Forte to lek rekomendowany dla pacjentów, którzy borykają się z: bólem pleców, bólem pourazowym, bólami układu mięśniowo-szkieletowego, nerwobólami, zapaleniem stawów.

  Skład:

  W składzie preparatu Metafen Żel Forte znajdują się następujące substancje: ibuprofen, makrogol 200, trolamina, karbomer 980, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, olejek z pomarańczy gorzkiej, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym oraz dzieciom powyżej 12. roku życia zaleca się aplikować 3 cm żelu na skórę w miejscu objętym bólem. Delikatnie wsmarować.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Preparat Metafen Żel Forte został dołączony do kategorii Ból wraz z tagami: środek przeciwzapalny, środek przeciwbólowy. Wytwórcą preparatu Metafen Żel Forte jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Metafen Żel Forte jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Metafen Żel Forte oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Metafen Żel Forte można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Metafen Żel Forte. Specyfik Metafen Żel Forte został zapisany do bazy danych w dniu 2015-08-22 21:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Metafen Żel Forte to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Portal Supple.PL współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat używania Metafen Żel Forte. Jeżeli dodasz opinię na temat preparatu Metafen Żel Forte to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.