Reklama baner
Meridol Halitosis

Meridol Halitosis

miejsce
w rankingu

--

Meridol Halitosis
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Meridol Halitosis

Producent:

GABA

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Halitomin - Świeży Oddech

4.836 opinii:
Halitomin to suplement diety w formie tabletek do ssania. Produkt przeznaczony jest dla...
czytaj dalej »

Halitomin to suplement diety w formie tabletek do ssania. Produkt przeznaczony jest dla... czytaj dalej »

Hali-Z

0.00 opinii:
Hali-Z to preparat dostępny w postaci tabletek do ssania. Tabletki w szczególności...
czytaj dalej »

Hali-Z to preparat dostępny w postaci tabletek do ssania. Tabletki w szczególności... czytaj dalej »

0.00 opinii:

Produkt Meridol Halitosis został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: nieświeży oddech. Wytwórcą preparatu Meridol Halitosis jest Gaba, który również jest wytwórcą takich produktów jak Elmex, Sensitive Plus, Elmex, Meridol Halitosis. Ulotka preparatu Meridol Halitosis jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Meridol Halitosis oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Meridol Halitosis dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Meridol Halitosis. Produkt Meridol Halitosis został zapisany do bazy danych w dniu 2016-03-08 15:51. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Meridol Halitosis to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Meridol Halitosis. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat specyfiku Meridol Halitosis to z pewnością pomożesz wielu ludziom.