Mega Plush Volume Express Mascara

Mega Plush Volume Express Mascara

miejsce
w rankingu

--

Mega Plush Volume Express Mascara
3.67
opinii: 3
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł
Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł
Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Renata.S 2015-08-06 17:46

  Polecam, dawno szukałam żelu do rzęs. Jak dla mnie to lepsze rozwiązanie, rzęsy wyglądają na większe ale nie są tak zniszczone jak przy normalnym tuszu. Do tego szczoteczka fajnie podkreśla rzęsy i jest nieco wygodniejsza.

 • Urina 2015-08-06 17:44

  W końcu jakaś nowa szczoteczka która zawiera żel :) Mi bardzo spodobał się ten pomysł. Po pierwsze, z tego powodu, iż nie skleja on rzęs i nie czyni ich mega sztywnych. Rzęsy są pogrubione ale wciąż naturalnie wyglądające.

 • Angela 2015-06-11 18:11

  Nie polecam, szczoteczka jest totalnie do kitu ..

 • Zapoznaj się z ulotką Mega Plush Volume Express Mascara

  Producent:

  MAYBELLINE

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz do rzęs

  Produkt Mega Plush Volume Express Mascara został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, tusz, tusz do rzęs, makijaż. Producentem specyfiku Mega Plush Volume Express Mascara jest Maybelline, który również jest twórcą takich preparatów jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka produktu Mega Plush Volume Express Mascara jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Mega Plush Volume Express Mascara oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Mega Plush Volume Express Mascara można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Mega Plush Volume Express Mascara. Produkt Mega Plush Volume Express Mascara został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-05-21 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Mega Plush Volume Express Mascara to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Mega Plush Volume Express Mascara. Jeżeli zamieścisz informację na temat produktu Mega Plush Volume Express Mascara to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.