Mattitude 16h

Mattitude 16h

miejsce
w rankingu

--

Mattitude 16h
3.8
opinii: 5
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Wiosenna odnowa

Wiosenna odnowa

Czytaj artykuł
Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-30 11:28

  Według mnie bardzo dobry podkład...Matowi moją skórę na jakieś 5h a to naprawdę długo.

 • Roksana 2016-02-17 15:20

  Bardzo dobry podkład . dobrze sie rozprowadza i krycie ma dośc dobre. Ładnie wyglada na skórze dosć naturalnie.

 • Ogórek 2015-04-20 20:55

  Niestety nie podoba mi sie to, że nie trzyma po aktywności fizycznej troszkę potu i wszystko juz schodzi tak nie powinno być. Wcześniejsze podkłady dawały sobie rade a ten nie ;/

 • Najczęstsze skutki palenia

  Najczęstsze skutki palenia

  Czytaj artykuł
  Kolorowe soczewki a suchość oka?

  Kolorowe soczewki a suchość oka?

  Czytaj artykuł
  Jak leczyć atopowe zapalenie skóry w naturalny sposób?

  Jak leczyć atopowe zapalenie skóry w naturalny sposób?

  Czytaj artykuł
 • Wiki 2015-04-20 20:54

  Mattitude 16h skutecznie chroni moją skórę przed niedoskonałościami mi probuje je zamaskować przez długi okres czasu. Powiem szczerze, że trzyma cały dzień i to jest sukcess!

 • Magda 2015-04-20 20:54

  Pokład matujący jest najważniejszy i moim zdaniem warto jest go stosować. Polecam go dla każdego i warto jest z korzystać z niego bo Astor robi najlepsze środki!

 • Zapoznaj się z ulotką Mattitude 16h

  Producent:

  ASTOR

  Thumb astor

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Mattitude 16h został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: podkład matujący, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Mattitude 16h jest Astor, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Soft Sensation Liquid Care, Quick n Go! 45 Sec., Anti Stress & Lift, Volume Artist Mascara, StimuLong. Ulotka specyfiku Mattitude 16h jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Mattitude 16h oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Mattitude 16h można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Mattitude 16h. Specyfik Mattitude 16h został zapisany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:13. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Mattitude 16h to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Mattitude 16h. Jeżeli zamieścisz notkę na temat produktu Mattitude 16h to z pewnością pomożesz wielu ludziom.