Maska mleczna do włosów z proteinami

Maska mleczna do włosów z proteinami

miejsce
w rankingu

--

Maska mleczna do włosów z proteinami
4.25
opinii: 4
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Nagini 2016-03-15 11:06

  Jest świetna, maska pachnie jak mleczne cukierki bardzo słodko ale wcale nie mdło, do tego zapach utrzymuje się na włosach po myciu.Polecam!!!

 • Matrinka 2015-04-24 13:05

  Maska mleczna do włosów z proteinami jest dla mnie bardzo dobra i polecam to dla każdego! Jedynym minusem jest cena, ale za to można skutecznie wzmocnić swoje włosy.

 • Miczko 2015-04-24 13:04

  Teraz moje włosy są o wiele bardziej odżywione i dzięki temu w prosty sposób czuje, że je wzmocniłem. To działa na 100% i cieszę się dzięki temu!

 • Suplement diety a lek. Czy znasz różnice?

  Suplement diety a lek. Czy znasz różnice?

  Czytaj artykuł
  Uspokajanie niemowlęcia

  Uspokajanie niemowlęcia

  Czytaj artykuł
  Wszystkie zalety selera!

  Wszystkie zalety selera!

  Czytaj artykuł
 • Kami 2015-04-23 20:48

  Maska fajnie działa na suche i zniszczone włosy, ale i tak trzeba uważać żeby nie przesadzić z prostownicą

 • Zapoznaj się z ulotką Maska mleczna do włosów z proteinami

  Producent:

  MILA-HAIR COSMETICS

  Thumb mila 1

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - maska

  Produkt Maska mleczna do włosów z proteinami został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: maska, maska do włosów, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Wytwórcą preparatu Maska mleczna do włosów z proteinami jest Mila-Hair Cosmetics, który również jest producentem takich specyfików jak Maska mleczna do włosów z proteinami . Ulotka produktu Maska mleczna do włosów z proteinami jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Maska mleczna do włosów z proteinami oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Maska mleczna do włosów z proteinami dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Maska mleczna do włosów z proteinami . Preparat Maska mleczna do włosów z proteinami został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-15 06:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Maska mleczna do włosów z proteinami to prosimy o dodanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Maska mleczna do włosów z proteinami . Jeżeli dołączysz notkę na temat produktu Maska mleczna do włosów z proteinami to z pewnością pomożesz wielu ludziom.