Maseczka przeciwtrądzikowa

Maseczka przeciwtrądzikowa

miejsce
w rankingu

--

Maseczka przeciwtrądzikowa
3.5
opinii: 4
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-01 17:15

  Bardzo dobra dla młodej cery z problemami!!Polecam!

 • Wiki 2015-04-16 21:36

  W sumie na mnie to ostatnio zadziałało bardzo dobrze, po kuracji moja cera wygladała o wiele lepiej i była w pełni odżywiona! To dobry efekt i polecam!

 • Kika 2015-04-16 21:35

  Jak dla mnie to w sumie raz to pomagało a raz nie! Nie wiem jak się do tego odnieść. Czasami wyskakują krosty a raz nie. NIe wiem od czego to zależy ..

 • Odpowiedz na 7 pytań zanim zaczniesz się odchudzać!

  Odpowiedz na 7 pytań zanim zaczniesz się odchudzać!

  Czytaj artykuł
  Dobry tłuszcz pokona tłuszczyk

  Dobry tłuszcz pokona tłuszczyk

  Czytaj artykuł
  BCAA - co to takiego?

  BCAA - co to takiego?

  Czytaj artykuł
 • Halina 2015-04-16 21:34

  Nie wiem czy ktoś w to wierzy ale nie działa takie coś jak maseczka przeciwtrądzikowa! Zero efektu po 3 razach stosowani. Nie polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Maseczka przeciwtrądzikowa

  Producent:

  DERMAGLIN

  Thumb dermaglin

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - maseczka

  Produkt Maseczka przeciwtrądzikowa został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: maseczka przeciwtrądzikowa, maseczki, Pielęgnacja twarzy. Wytwórcą produktu Maseczka przeciwtrądzikowa jest Dermaglin, który również jest producentem takich produktów jak Maseczka przeciwtrądzikowa, Glinka zielona kambryjska. Ulotka specyfiku Maseczka przeciwtrądzikowa jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Maseczka przeciwtrądzikowa oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Maseczka przeciwtrądzikowa można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Maseczka przeciwtrądzikowa. Specyfik Maseczka przeciwtrądzikowa został zapisany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:17. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Maseczka przeciwtrądzikowa to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza strona współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Maseczka przeciwtrądzikowa. Jeżeli napiszesz recenzję na temat produktu Maseczka przeciwtrądzikowa to z pewnością pomożesz wielu osobom.