Reklama baner
Maść Viprosal B

Maść Viprosal B

miejsce
w rankingu

--

Maść Viprosal B
2.67
opinii: 3

Kup w sklepie

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Tomasz W. 2015-08-31 17:34

  Jeżeli stosuje się to dostatecznie długo to ma to bardzo dobry wpływ na organizm jego działanie efektownie pozwala zredukować ból.

 • Adinak 2015-08-31 17:33

  Nie podoba mi się niestety Viprosal B! Nie warto jest go stosować, bo jego efekt jest nikły. Nie polecam!

 • Minka 2015-08-31 17:32

  Jak dla mnie ta maść nie działa za dobrze. Jedynie to co jest pozytywne to jej koszt, bo to około 7 zł. Maść Viprosal B to średni środek.

 • Zapoznaj się z ulotką Maść Viprosal B

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Preparat Maść Viprosal B został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: zdrowie, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Wytwórcą specyfiku Maść Viprosal B jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Maść Viprosal B jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Maść Viprosal B oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Maść Viprosal B dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Maść Viprosal B. Specyfik Maść Viprosal B został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-23 10:25. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Maść Viprosal B to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza strona tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Maść Viprosal B. Jeżeli dołączysz informację na temat preparatu Maść Viprosal B to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.