Reklama baner
Make - Up Brillance

Make - Up Brillance

miejsce
w rankingu

--

Make - Up Brillance
4.25
opinii: 4

Kup w sklepie

Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-30 15:16

  Niezły, wydajny, łatwo dostępny i supertani. Mógłby lepiej kryć, ale nie szkodzi skórze.

 • lana 2016-03-01 16:38

  Niezły, wydajny, łatwo dostępny.Polecam

 • Nika 2015-04-09 20:08

  Stosuje około już 2 tygodnie ten środek i wydaje mi się, że jest to coś bardzo dobrego na rynku i nie warto jest stosować tego środka. Make Up Brillance to świetne rozwiązanie dla naszej cery!

 • W jaki sposób prawidłowo ułożyć dietę na masę dla mężczyzn?

  W jaki sposób prawidłowo ułożyć dietę na masę dla mężczyzn?

  Czytaj artykuł
  Olej z oregano esencja 30ml

  Olej z oregano esencja 30ml

  Czytaj artykuł
  Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

  Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

  Czytaj artykuł
 • Magic! 2015-04-09 20:07

  Make - Up Brillance pomaga w doskonały sposób rozświetlić moją twarz i nadać jej nowego wyglądu. Nie wiem dlaczego tak to działa, ale efekt jest znakomity !

 • Zapoznaj się z ulotką Make - Up Brillance

  Producent:

  ELOVELY

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Make - Up Brillance został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: fluid rozświetlający, fluidy, podkłady, makijaż. Producentem produktu Make - Up Brillance jest eLovely, który również jest producentem takich produktów jak Make - Up Brillance. Ulotka preparatu Make - Up Brillance jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Make - Up Brillance oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Make - Up Brillance można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Make - Up Brillance. Produkt Make - Up Brillance został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Make - Up Brillance to prosimy o dodanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Make - Up Brillance. Jeżeli napiszesz notkę na temat produktu Make - Up Brillance to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.