Właściwości żurawiny

Właściwości żurawiny

Czytaj artykuł
Po co dziecku mleko?

Po co dziecku mleko?

Czytaj artykuł
Sińce pod oczami - przyczyny, choroby, których mogą być oznaką

Sińce pod oczami - przyczyny, choroby, których mogą być oznaką

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Maglek B6 to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest dla pacjentów, którzy cierpią na niedobór magnezu i witaminy B6. Lekarze zalecają stosować tabletki Maglek B6 osobom, które stosują dietę obfitującą w nienasycone kwasy tłuszczowe. Wskazaniem do stosowania preparatu jest choroba wieńcowa i zaburzenia rytmu serca.

Skład:

W składzie tabletek Maglek B6 znajdują się następujące substancje: magnezu mleczan, pirydoksyny chlorowodorek, celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana żelowana, skrobia kukurydziana żelowana.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Profilaktycznie zaleca się przyjmować 1-2 tabletki na dobę.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparatu nie należy przyjmować w czasie biegunki.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

NeoMag Przemęczenie

4.01 opinii:
NeoMag Przemęczenie to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Suplement diety w...
czytaj dalej »

NeoMag Przemęczenie to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Suplement diety w... czytaj dalej »

Magnokal

4.01 opinii:
Magnokal to preparat dostępny w postaci tabletek. Magnokal polecany jest dla osób,...
czytaj dalej »

Magnokal to preparat dostępny w postaci tabletek. Magnokal polecany jest dla osób,... czytaj dalej »

NeoMag Forte

3.7919 opinii:
NeoMag Forte to idealny suplement diety dla osób, które czują się przemęczone!...
czytaj dalej »

NeoMag Forte to idealny suplement diety dla osób, które czują się przemęczone!... czytaj dalej »

Maglek B6

0.00 opinii:
Maglek B6 to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest...
czytaj dalej »

Maglek B6 to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest... czytaj dalej »

Preparat Maglek B6 został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: arytmia, zmęczenie, stres, skurcze mięśni, Kołatanie serca, witamina B6, magnez. Producentem preparatu Maglek B6 jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Maglek B6 jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Maglek B6 oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Maglek B6 można dostać bez recepty.