Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Danuta 2016-02-25 11:49

  Korektor jak korektor, ma bardzo wygodne opakowanie, aplikacja jest bezproblemowa. Trwałość jest bardzo dobra.

 • Nitka 2015-05-23 14:22

  Jak dla mnie to może być. Wiadomo, że efekt za taką cenę nie będzie rewelacyjny, ale jakiś jest i dzięki temu mi sie to podoba :)

 • Betka 2015-05-23 14:21

  Niestety ten środek jakoś na mnie pozytywnie nie wpłynął. Wszystkie zmiany co poprawiałam to niestety nie były jakoś super utrwalone i poprzez to szybko znikały. Nie polecam!

 • Nordic walking dla seniora

  Nordic walking dla seniora

  Czytaj artykuł
  Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

  Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

  Czytaj artykuł
  Kasza jaglana - zdrowy i pełnowartościowy posiłek

  Kasza jaglana - zdrowy i pełnowartościowy posiłek

  Czytaj artykuł
 • Benia 2015-05-23 14:20

  Magic Pen to mój najlepszy srodek z którego korzystam od kilku lat. Wydaje mi się, że już nic lepszego nie znajdę i dobrze :)

 • Natalia W. 2015-05-23 14:19

  Od kilku lat go używam i bardzo mi się podoba. Jest efekt i na tym mi właśnie zalezy. Szybko niedoskonałości znikają i mogę się cieszyć piękna skórą.

 • Mika 2015-05-23 14:19

  Znakomity korektor do twarzy. Działa bardzo dobrze i jestem dumna z jego działania. Oby tylko był taki dobry do końca i bedzie spoko :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Magic Pen został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: korektor do twarzy, korektory, makijaż. Producentem preparatu Magic Pen jest Lovely, który również jest wytwórcą takich produktów jak Terra Cotta Compact, Eye Liner Long Lasting, Cracking Magic Special Effect Nail Polish , Baltic Sand, Sunny Blusher. Ulotka preparatu Magic Pen jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Magic Pen oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Magic Pen dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Magic Pen. Specyfik Magic Pen został dołączony do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Magic Pen to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat używania Magic Pen. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat produktu Magic Pen to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.