Magic Concealer

Magic Concealer

miejsce
w rankingu

--

Magic Concealer
4.0
opinii: 5
Co to takiego masło kawowe?

Co to takiego masło kawowe?

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • dada 2016-02-29 15:27

  Mam potworne worki pod oczami i to jest jedyny korektor, który je kryje..

 • Beatka 2015-04-29 17:18

  Mi to za bardzo nie pomaga, bo później mam takie widoczne przebarwienia a tak nie powinno być. Znalazłam już sobie inny korektor do tego. Magic Concealer jest słaby!

 • Fitka 2015-04-29 17:17

  Magicznie można teraz w szybki sposób zamienić swoją twarz na lepszą. Korektor pozwala zredukować niedoskonałości i o wiele lepiej zachować kondycje naszej twarzy :)

 • Co jeść, by wzmocnić włosy?

  Co jeść, by wzmocnić włosy?

  Czytaj artykuł
  Niepłodność i bezpłodność - podobieństwa i różnice

  Niepłodność i bezpłodność - podobieństwa i różnice

  Czytaj artykuł
  Sauna dla zdrowia

  Sauna dla zdrowia

  Czytaj artykuł
 • Paulina.K 2015-04-24 21:33

  U mnie bardzo fajnie pomaga zakryć wszelkie nierówności, moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie - w szczególności iż nie jest za drogi - do tego fajnie się rozprowadza :)

 • Nikita 2015-04-16 21:45

  On jest serio magiczny! Teraz po nim moja skóra wygląda super i wiem, że korzystanie z tego to podstawa w moim przypadku. Daje 5/5 bo to profesjolanie działa!

 • Zapoznaj się z ulotką Magic Concealer

  Producent:

  HELENA RUBINSTEIN

  Thumb helena rubinstein

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Magic Concealer został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: korektor do twarzy, korektory, makijaż. Wytwórcą produktu Magic Concealer jest Helena Rubinstein, który również jest twórcą takich specyfików jak Magic Concealer, Lash Queen Feline Blacks Mascara, Lash Queen Mascara. Ulotka specyfiku Magic Concealer jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Magic Concealer oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Magic Concealer można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Magic Concealer. Preparat Magic Concealer został dodany do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Magic Concealer to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat używania Magic Concealer. Jeżeli utworzysz opinię na temat specyfiku Magic Concealer to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.