MACA plus Bioselen

MACA plus Bioselen

miejsce
w rankingu

--

MACA plus Bioselen
3.67
opinii: 3
Masaż a zdrowie

Masaż a zdrowie

Czytaj artykuł
Kasza jaglana stała się ostatnio bardzo modna

Kasza jaglana stała się ostatnio bardzo modna

Czytaj artykuł
Miód lipowy na infekcje dróg oddechowych

Miód lipowy na infekcje dróg oddechowych

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Grzegorz! 2015-07-02 10:08

  Miałam straszny problem z uzupełnieniem niedoboru selenu. To doprowadziło do zmian w moim samopoczuciu. Nie doprowadzajcie do tego. Jak nie macie czasu to szukajcie alternetywy!

 • Mikar 2015-07-02 10:07

  O tak! To działa bardzo dobrze i pozwala uzupełnić poziom selenu w oraganizmie. Działa doskonale i polecam dla każdego! Daje 5/5!

 • Agusia 2015-07-02 01:07

  Kolejny przereklamowany suplement .. Moim zdaniem nie warto, selen można równie dobrze z warzyw wyciągnąć i to lepszej jakości

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb az medica

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik MACA plus Bioselen został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: maca, wyciąg z korzenia maca, korzeń maca, odporność. Wytwórcą produktu MACA plus Bioselen jest A-Z Medica, który również jest wytwórcą takich produktów jak Colon C, Fitodent, Nopal, A-Z Zielony Jęczmień, Zielony Owies. Ulotka produktu MACA plus Bioselen jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat MACA plus Bioselen oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Preparat MACA plus Bioselen można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu MACA plus Bioselen. Preparat MACA plus Bioselen został dodany do naszej bazy w dniu 2015-06-09 15:43. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu MACA plus Bioselen to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat użytkowania MACA plus Bioselen. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu MACA plus Bioselen to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.