MACA plus Bioselen

MACA plus Bioselen

miejsce
w rankingu

--

MACA plus Bioselen
3.67
opinii: 3
Właściwości zdrowotne pieczarek

Właściwości zdrowotne pieczarek

Czytaj artykuł
Właściwości żurawiny

Właściwości żurawiny

Czytaj artykuł
Właściwości chlorelli

Właściwości chlorelli

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Grzegorz! 2015-07-02 10:08

  Miałam straszny problem z uzupełnieniem niedoboru selenu. To doprowadziło do zmian w moim samopoczuciu. Nie doprowadzajcie do tego. Jak nie macie czasu to szukajcie alternetywy!

 • Mikar 2015-07-02 10:07

  O tak! To działa bardzo dobrze i pozwala uzupełnić poziom selenu w oraganizmie. Działa doskonale i polecam dla każdego! Daje 5/5!

 • Agusia 2015-07-02 01:07

  Kolejny przereklamowany suplement .. Moim zdaniem nie warto, selen można równie dobrze z warzyw wyciągnąć i to lepszej jakości

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb az medica

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik MACA plus Bioselen został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: maca, wyciąg z korzenia maca, korzeń maca, odporność. Wytwórcą produktu MACA plus Bioselen jest A-Z Medica, który również jest wytwórcą takich produktów jak Colon C, Fitodent, Nopal, A-Z Zielony Jęczmień, Zielony Owies. Ulotka produktu MACA plus Bioselen jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat MACA plus Bioselen oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Preparat MACA plus Bioselen można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu MACA plus Bioselen. Preparat MACA plus Bioselen został dodany do naszej bazy w dniu 2015-06-09 15:43. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu MACA plus Bioselen to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat użytkowania MACA plus Bioselen. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu MACA plus Bioselen to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.