M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++

M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++

miejsce
w rankingu

1

M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++
4.5
opinii: 6
Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-23 13:02

  Nie jest to podkład,a krem bb,więc nie ma co oczekiwać.

 • Delfina 2016-02-18 14:53

  Bardzo łądnie kryje. Nie ściera się tak szybko i na co dzień....Missha zawiera w sobie także filtr słoneczny, który mi, jako fance nie-opalania się pasuje i nie przeszkadza..

 • Liwia 2016-02-17 09:43

  Polecam. Podkład nie jest lekki, ani ciężki. Jest w sam raz, bo nie zmywa się zbyt szybko, nie tworzy efektu maski, ale zapewnia świetne krycie.

 • Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

  Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

  Czytaj artykuł
  Maliny - nic, tylko jeść!

  Maliny - nic, tylko jeść!

  Czytaj artykuł
  Czystek zamiast zielonej herbaty

  Czystek zamiast zielonej herbaty

  Czytaj artykuł
 • Dorota 2015-08-12 16:13

  Podkład ma w sobie wszystko, czego oczekuję od dobrego podkładu na twarzy. Generalnie zakrywa większość niedoskonałości, do tego ma filtr przeciwsłoneczny. Czyli twarz nie będzie nam wyglądać niczym maska po wielu kremach.

 • Sylwia 2015-08-12 16:10

  Krem strasznie zapycha twarz, efekt potem powstaje koszmarny wraz z licznymi krostami na twarzy. Generalnie trzeba na niego uważać strasznie.

 • Gloria 2015-08-12 16:09

  Podkład ten dobrze wygląda na twarzy, jednak nie zakrywa wszystkich niedoskonałości. Jego najsłabszą stroną jest trwałość, gdyż już po szturchnięciu potrafi zniknąć z twarzy. Cena też wysoka, ale można kupić taniej w internecie

 • Zapoznaj się z ulotką M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++

  Producent:

  MISSHA

  Thumb missha 1

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++ został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: filtr, podkład, podkład z filtrem, bb, pa+++, spf 42, kremy bb, kremy tonujące, kremy brązujące, Pielęgnacja twarzy. Producentem specyfiku M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++ jest Missha, który również jest twórcą takich specyfików jak M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++. Ulotka preparatu M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++ jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++ oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++ można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++. Produkt M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++ został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-05-06 06:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++ to prosimy o napisanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++. Jeżeli zamieścisz notkę na temat produktu M Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++ to z pewnością pomożesz wielu ludziom.