Lycra Extend

Lycra Extend

miejsce
w rankingu

--

Lycra Extend
3.33
opinii: 3
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ulka 2015-07-02 10:09

  Ogólnie działa bardzo dobrze, tylko jedynym minusem jest, ze czasami po prostu się kruszy. To mnie dobija i wydaje mi się, że Lycra Extend idzie w dobrą stronę ale brakuje jej czasem.

 • LLL 2015-05-15 23:44

  U mnie fajnie sprawdza się ten tusz - dobrze podkręca oraz wydłuża wszystkie rzęsy. Do tego fajnie się go nakłada :)

 • Kasia 2015-04-22 21:09

  Kreska ta jest bardzo łagodna do oczu, moim zdaniem nie pomaga za bardzo :/ Jednakże mi taki naturalny efekt pasuje, zbytnio nie robi kontrastu względem moich oczu. Do tego kosztuje tylko 25zł :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb astor

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Lycra Extend został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz podkręcający, tusz wydłużający, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Lycra Extend jest Astor, który również jest producentem takich produktów jak Soft Sensation Liquid Care, Quick n Go! 45 Sec., Anti Stress & Lift, Volume Artist Mascara, StimuLong. Ulotka specyfiku Lycra Extend jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Lycra Extend oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Lycra Extend można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Lycra Extend. Produkt Lycra Extend został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Lycra Extend to prosimy o napisanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania Lycra Extend. Jeżeli napiszesz recenzję na temat specyfiku Lycra Extend to z pewnością pomożesz wielu osobom.