Lotion Micellaire Nettoyante et Demaquillante

Lotion Micellaire Nettoyante et Demaquillante

miejsce
w rankingu

1

Lotion Micellaire Nettoyante et Demaquillante
4.11
opinii: 9
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-21 10:29

  Płyn bardzo dobrze zmywa makijaż, oczyszcza cerę oraz odświeża.

 • EWA 2016-02-29 14:35

  Płyn jest jak dla mnie świetny, poza zmywaniem makijażu, nawilża i tonizuje skore czego nie robią inne płyny. Polecam.

 • Janinka 2016-02-26 13:54

  Bardzo bardzo lubię ten produkt.Płyn bardzo dobrze zmywa makijaż, oczyszcza cerę oraz odświeża.Polecam!

 • Korzyści, dla których warto biegać

  Korzyści, dla których warto biegać

  Czytaj artykuł
  Objawy niedoboru witamin i minerałów

  Objawy niedoboru witamin i minerałów

  Czytaj artykuł
  Czy to już kaszel palacza?

  Czy to już kaszel palacza?

  Czytaj artykuł
 • Sara 2016-02-26 09:38

  Dobrze czyści skóre, nie klei sie na twarzy, nie pozostawia lepkiej warstwy.

 • Karolina 2015-05-21 23:27

  Nic specjalnego w sumie, ot taki sobie płyn do demakijażu. Dla mnie wystarcza

 • Canti 2015-05-16 00:43

  Przy demakijażu sprawdza się dobrze, nie podrażnia twarzy a przy tym skutecznie zmywa cały makijaż. Jeszcze nie było okazji ku temu aby coś pozostało na mojej twarzy, jak najbardziej jestem zadowolona :)

 • Cortika 2015-05-04 22:07

  U mnie właśnie makijaż rewelacyjnie się zmywa i dzięki temu nie mam już problemu z tym wstrętnym syfem po całym dniu. Bardzo fajnie i przyjemnie się z tego korzysta i cieszę się, że to znalazłam.!

 • Wikusia3 2015-05-04 22:06

  Ogólnie jak dla mnie to bez róznicy co stosuje. Czy to jest zwykły plyn miceralny czy to jest aż taki dobry płyn. Dla mnie to bez róznicy. Wszystko zależy od rodzaju makijazu. Jak dla mnie nie jest on jakiś rewelacyjny i daje 2.

 • Bertta3 2015-05-04 22:05

  Nie widziałam jeszcze tak dobrego płynu miceralnego. Tak testuje je kilka lat i ten dopiero zwrócił moją uwagę od pierwszego momentu zastosowania. Cieszę się, że mogłam z niego skorzystać i będę korzystać dalej. Lotion Micellaire Nettoyante et Demaquillante to środek z którego warto jest korzystać zawsze i wszędzie!

 • Zapoznaj się z ulotką Lotion Micellaire Nettoyante et Demaquillante

  Producent:

  AVENE

  Thumb avene

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Lotion Micellaire Nettoyante et Demaquillante został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: płyn micelarny, płyn do demakijażu twarzy, płyn do mycia, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Lotion Micellaire Nettoyante et Demaquillante jest Avene, który również jest producentem takich preparatów jak Diacneal, Treatment care for acne-prone skin smoothes skin surface, Cold Cream, Creme Mains, Couvrance Correcteur de Teint, Cleanance, Gel, AveneYstheal+. Ulotka preparatu Lotion Micellaire Nettoyante et Demaquillante jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Lotion Micellaire Nettoyante et Demaquillante oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Lotion Micellaire Nettoyante et Demaquillante dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Lotion Micellaire Nettoyante et Demaquillante. Produkt Lotion Micellaire Nettoyante et Demaquillante został dodany do naszej bazy w dniu 2015-04-15 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Lotion Micellaire Nettoyante et Demaquillante to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Lotion Micellaire Nettoyante et Demaquillante. Jeżeli napiszesz informację na temat specyfiku Lotion Micellaire Nettoyante et Demaquillante to z pewnością pomożesz wielu osobom.