LOreal Age Perfect

LOreal Age Perfect

miejsce
w rankingu

--

LOreal Age Perfect
0.0
opinii: 0
Domowe sposoby na mocne i zdrowe paznokcie

Domowe sposoby na mocne i zdrowe paznokcie

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką LOreal Age Perfect

Producent:

LOREAL

Thumb loreal

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - zmarszczki

ImpreSkin

4.52 opinii:
Wszystko o Impreskin – cena, opinie, działanie Kiedy mijają lata, nasza skóra...
czytaj dalej »

Wszystko o Impreskin – cena, opinie, działanie Kiedy mijają lata, nasza skóra... czytaj dalej »

Olej ze Słodkich Migdałów

4.333 opinii:
Olej ze słodkich migdałów pozyskiwany jest z nasion owoców drzewa migdałowego....
czytaj dalej »

Olej ze słodkich migdałów pozyskiwany jest z nasion owoców drzewa migdałowego.... czytaj dalej »

Preparat LOreal Age Perfect został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: krem na dzień, zmarszczki, starzenie się skóry. Producentem specyfiku LOreal Age Perfect jest LOreal, który również jest twórcą takich specyfików jak LOreal Visible Results, LOreal Revitalift , LOreal Age Perfect , LOreal Kolagenowa Sprężystość Skóry , LOreal Age Re-Perfect Pro-Calcium. Ulotka produktu LOreal Age Perfect jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat LOreal Age Perfect oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat LOreal Age Perfect można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu LOreal Age Perfect . Preparat LOreal Age Perfect został dołączony do bazy serwisu w dniu 2016-04-19 11:51. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu LOreal Age Perfect to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Portal Supple.PL współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania LOreal Age Perfect . Jeżeli dołączysz opinię na temat specyfiku LOreal Age Perfect to z pewnością pomożesz wielu osobom.