Loose Powder (Puder sypki)

Loose Powder (Puder sypki)

miejsce
w rankingu

--

Loose Powder (Puder sypki)
2.33
opinii: 3
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Jak dbać o cerę od wewnątrz

Jak dbać o cerę od wewnątrz

Czytaj artykuł
Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Iwonka 2015-05-03 22:04

  Mógłby o wiele lepiej kryć niedoskonałości, bo teraz tak na prawdę to jest bardzo średnio i nie poodba mi się jego działanie. Daje 2 na zachęte!

 • Kindosa 2015-05-03 22:03

  jakoś dla mnie nie jest ten puder nie działa za dobrze i nie wyglądam po nim za dobrze. Szybko sie rozmazuje i to jest mój największy problem :(

 • Iwonka 2015-04-19 15:53

  Skutecznie pozwala mi pozbyć się niedoskonałości z mojej twarzy. To działa jak należy i teraz wiem, że będzie mogło mi pozwolić wyglądać zawsze o każdej porze pięknie! Tak to ma działać!

 • Zapoznaj się z ulotką Loose Powder (Puder sypki)

  Producent:

  INGLOT

  Thumb inglot

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - puder sypki

  Produkt Loose Powder (Puder sypki) został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: pudry sypkie, pudry, makijaż. Wytwórcą produktu Loose Powder (Puder sypki) jest Inglot, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Nail Whitener, Cream Concealer, AMC, Pure Pigment Eye Shadow, Inglot-Pro, Dry & Shine, Sprint Super Star . Ulotka preparatu Loose Powder (Puder sypki) jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Loose Powder (Puder sypki) oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Loose Powder (Puder sypki) można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Loose Powder (Puder sypki). Produkt Loose Powder (Puder sypki) został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Loose Powder (Puder sypki) to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Loose Powder (Puder sypki). Jeżeli dołączysz notkę na temat specyfiku Loose Powder (Puder sypki) to z pewnością pomożesz wielu ludziom.