Loose Powder (Puder sypki)

Loose Powder (Puder sypki)

miejsce
w rankingu

Loose Powder (Puder sypki)
2.33
opinii: 3
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Iwonka 2015-05-03 22:04

  Mógłby o wiele lepiej kryć niedoskonałości, bo teraz tak na prawdę to jest bardzo średnio i nie poodba mi się jego działanie. Daje 2 na zachęte!

 • Kindosa 2015-05-03 22:03

  jakoś dla mnie nie jest ten puder nie działa za dobrze i nie wyglądam po nim za dobrze. Szybko sie rozmazuje i to jest mój największy problem :(

 • Iwonka 2015-04-19 15:53

  Skutecznie pozwala mi pozbyć się niedoskonałości z mojej twarzy. To działa jak należy i teraz wiem, że będzie mogło mi pozwolić wyglądać zawsze o każdej porze pięknie! Tak to ma działać!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb inglot

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Loose Powder (Puder sypki) został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: pudry sypkie, pudry, makijaż. Producentem preparatu Loose Powder (Puder sypki) jest Inglot, który również jest twórcą takich specyfików jak Nail Whitener, Cream Concealer, AMC, Pure Pigment Eye Shadow, Inglot-Pro, Dry & Shine, Sprint Super Star . Ulotka specyfiku Loose Powder (Puder sypki) jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Loose Powder (Puder sypki) oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Loose Powder (Puder sypki) można kupić bez recepty.