Long Wear Eyeliner Gel

Long Wear Eyeliner Gel

miejsce
w rankingu

--

Long Wear Eyeliner Gel
3.0
opinii: 3
Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Czytaj artykuł
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Gelia 2015-08-07 10:31

  Hmm mi to jest trudno ocenić, ponieważ stosuje to dopiero tydzień i nie wiem czy adekwatnie to ocenie. Teraz nie widzę zbyt dużego efektu, chyba lepiej nie będzie ;/

 • Kenosa 2015-08-07 10:30

  Ogólnie bez szału. Nie polecam tego nikomu bo na mnie po prostu nie działa i szkoda mi czasu na to.

 • Matylda 2015-04-25 20:53

  Tusz skutecznie pomaga wykonać bardzo dobry makijaż. Działa bardzo dobrze nie kruszy się później i wszystko działa jak nalezy. Daje 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką Long Wear Eyeliner Gel

  Producent:

  BOBBI BROWN

  Thumb bobbi brown

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Long Wear Eyeliner Gel został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: w żelu, do kresek, tusz, tusz w żelu, tusz do kresek, tusze do kresek, kredki do brwi, eyelinery, makijaż. Producentem specyfiku Long Wear Eyeliner Gel jest Bobbi Brown, który również jest producentem takich preparatów jak Long Wear Eyeliner Gel. Ulotka preparatu Long Wear Eyeliner Gel jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Long Wear Eyeliner Gel oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Long Wear Eyeliner Gel można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Long Wear Eyeliner Gel. Preparat Long Wear Eyeliner Gel został dodany do naszej bazy w dniu 2015-04-22 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Long Wear Eyeliner Gel to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Long Wear Eyeliner Gel. Jeżeli dodasz recenzję na temat preparatu Long Wear Eyeliner Gel to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.