Reklama baner
Long Cover Fluide

Long Cover Fluide

miejsce
w rankingu

--

Long Cover Fluide
3.0
opinii: 4

Kup w sklepie

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł
Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Czytaj artykuł
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Gabriela 2016-03-01 11:44

  Polecam.Kosmetyk bardzo łatwo i przyjemnie się rozprowadza.

 • Karolina Paser 2015-08-09 11:28

  Wydaje mi się po prostu, że niektóre osoby nie potrafią używać odpowiednio fluidu. Long Cover Fluide to dobry i tańszy od innych środków fluid i to go wyróżnią, że tutaj trzeba go odpowiednio używać. Jeżeli tego się nie umie to piszę się później takie głupie komentarze!!

 • Mirka 2015-08-09 11:27

  Moim zdaniem mogłoby to lepiej działać . Teraz to jest za słabo niby zakryje swoje niedoskonałości ale one po kilku godzinach są odkryte!

 • Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

  Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

  Czytaj artykuł
  Koenzym Q10

  Koenzym Q10

  Czytaj artykuł
  Sposoby na uciążliwe chrapanie

  Sposoby na uciążliwe chrapanie

  Czytaj artykuł
 • Beni22 2015-08-09 11:27

  Od kilku dni z niego korzystam i jakoś nie wiem dlaczego, jednakże rozmazuje sie na mojej twarzy to jest chore....

 • Zapoznaj się z ulotką Long Cover Fluide

  Producent:

  PAESE

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Preparat Long Cover Fluide został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: fluid, fluid kryjący, fluidy, podkłady, makijaż. Wytwórcą preparatu Long Cover Fluide jest Paese, który również jest twórcą takich produktów jak Long Cover Fluide. Ulotka specyfiku Long Cover Fluide jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Long Cover Fluide oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Long Cover Fluide dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Long Cover Fluide. Specyfik Long Cover Fluide został dodany do naszej bazy w dniu 2015-04-22 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Long Cover Fluide to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat stosowania Long Cover Fluide. Jeżeli utworzysz informację na temat preparatu Long Cover Fluide to z pewnością pomożesz wielu osobom.