Long Cover Fluide

Long Cover Fluide

miejsce
w rankingu

--

Long Cover Fluide
3.0
opinii: 4
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Gabriela 2016-03-01 11:44

  Polecam.Kosmetyk bardzo łatwo i przyjemnie się rozprowadza.

 • Karolina Paser 2015-08-09 11:28

  Wydaje mi się po prostu, że niektóre osoby nie potrafią używać odpowiednio fluidu. Long Cover Fluide to dobry i tańszy od innych środków fluid i to go wyróżnią, że tutaj trzeba go odpowiednio używać. Jeżeli tego się nie umie to piszę się później takie głupie komentarze!!

 • Mirka 2015-08-09 11:27

  Moim zdaniem mogłoby to lepiej działać . Teraz to jest za słabo niby zakryje swoje niedoskonałości ale one po kilku godzinach są odkryte!

 • Top 10 Produktów Żywnościowych, Które Zwiększą Twoją Masę Mięśniową

  Top 10 Produktów Żywnościowych, Które Zwiększą Twoją Masę Mięśniową

  Czytaj artykuł
  Jakie są główne zaburzenia erekcji?

  Jakie są główne zaburzenia erekcji?

  Czytaj artykuł
  MODNE PRODUKTY, KTÓRE POWINNY ZNALEŹĆ SIĘ W NASZYM JADŁOSPISIE

  MODNE PRODUKTY, KTÓRE POWINNY ZNALEŹĆ SIĘ W NASZYM JADŁOSPISIE

  Czytaj artykuł
 • Beni22 2015-08-09 11:27

  Od kilku dni z niego korzystam i jakoś nie wiem dlaczego, jednakże rozmazuje sie na mojej twarzy to jest chore....

 • Zapoznaj się z ulotką Long Cover Fluide

  Producent:

  PAESE

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - fluid kryjący

  Preparat Long Cover Fluide został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: fluid, fluid kryjący, fluidy, podkłady, makijaż. Wytwórcą preparatu Long Cover Fluide jest Paese, który również jest twórcą takich produktów jak Long Cover Fluide. Ulotka specyfiku Long Cover Fluide jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Long Cover Fluide oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Long Cover Fluide dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Long Cover Fluide. Specyfik Long Cover Fluide został dodany do naszej bazy w dniu 2015-04-22 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Long Cover Fluide to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat stosowania Long Cover Fluide. Jeżeli utworzysz informację na temat preparatu Long Cover Fluide to z pewnością pomożesz wielu osobom.