Little Red Dress EDT

Little Red Dress EDT

miejsce
w rankingu

--

Little Red Dress EDT
3.5
opinii: 3
Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Katie 2015-08-09 14:16

  Lubię bardzo owocowe zapachy, w tym wypadku dokładnie czuć malinę i drzewo sandałowe. Mi się efekt bardzo podoba a cena mała jak na tą markę :)

 • Teresa 2015-08-09 14:08

  Miałam próbkę ale na pewno mnie nie uwiodła, biorąc pod uwagę cenę

 • Emilia 2015-05-23 23:22

  Od pierwszego westchnienia spodobał mi się ten zapach ;) Dla mnie bardzo fajna sprawa, dobre połączenie które nie czyni go "duszącym zapachem" Jak najbardziej mogę go polecić każdemu!

 • Zapoznaj się z ulotką Little Red Dress EDT

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Little Red Dress EDT został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Wytwórcą produktu Little Red Dress EDT jest Avon, który również jest twórcą takich produktów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka produktu Little Red Dress EDT jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Little Red Dress EDT oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Little Red Dress EDT dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Little Red Dress EDT. Specyfik Little Red Dress EDT został dodany do naszej bazy w dniu 2015-05-15 06:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Little Red Dress EDT to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Little Red Dress EDT. Jeżeli utworzysz informację na temat produktu Little Red Dress EDT to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.