Little Red Dress EDT

Little Red Dress EDT

miejsce
w rankingu

Little Red Dress EDT
3.5
opinii: 3
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Katie 2015-08-09 14:16

  Lubię bardzo owocowe zapachy, w tym wypadku dokładnie czuć malinę i drzewo sandałowe. Mi się efekt bardzo podoba a cena mała jak na tą markę :)

 • Teresa 2015-08-09 14:08

  Miałam próbkę ale na pewno mnie nie uwiodła, biorąc pod uwagę cenę

 • Emilia 2015-05-23 23:22

  Od pierwszego westchnienia spodobał mi się ten zapach ;) Dla mnie bardzo fajna sprawa, dobre połączenie które nie czyni go "duszącym zapachem" Jak najbardziej mogę go polecić każdemu!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Little Red Dress EDT został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Wytwórcą produktu Little Red Dress EDT jest Avon, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka specyfiku Little Red Dress EDT jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Little Red Dress EDT oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Little Red Dress EDT można dostać bez recepty.