Reklama baner
Little Red Dress EDT

Little Red Dress EDT

miejsce
w rankingu

--

Little Red Dress EDT
3.5
opinii: 3

Kup w sklepie

Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Katie 2015-08-09 14:16

  Lubię bardzo owocowe zapachy, w tym wypadku dokładnie czuć malinę i drzewo sandałowe. Mi się efekt bardzo podoba a cena mała jak na tą markę :)

 • Teresa 2015-08-09 14:08

  Miałam próbkę ale na pewno mnie nie uwiodła, biorąc pod uwagę cenę

 • Emilia 2015-05-23 23:22

  Od pierwszego westchnienia spodobał mi się ten zapach ;) Dla mnie bardzo fajna sprawa, dobre połączenie które nie czyni go "duszącym zapachem" Jak najbardziej mogę go polecić każdemu!

 • Zapoznaj się z ulotką Little Red Dress EDT

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Little Red Dress EDT został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Wytwórcą produktu Little Red Dress EDT jest Avon, który również jest twórcą takich produktów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka produktu Little Red Dress EDT jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Little Red Dress EDT oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Little Red Dress EDT dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Little Red Dress EDT. Specyfik Little Red Dress EDT został dodany do naszej bazy w dniu 2015-05-15 06:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Little Red Dress EDT to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Little Red Dress EDT. Jeżeli utworzysz informację na temat produktu Little Red Dress EDT to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.