Linola

Linola

miejsce
w rankingu

--

Linola
5.0
opinii: 2
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Paulina 2016-03-04 14:31

  skuteczna,wydajna i co najważniejsze leczy.polecam.

 • Opinia użytkownika 2015-09-14 10:39

  Żel dość dobrze nawilża i łagodzi oparzenia. Przynosi szybką ulgę.

 • Zapoznaj się z ulotką Linola

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Sucha skóra

  Preparat Linola został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: Alergia Skórna, atopia, oparzenia, łojotok, zdrowie, Sucha skóra. Wytwórcą specyfiku Linola jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Linola jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Linola oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Linola można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Linola. Specyfik Linola został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-07 12:12. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Linola to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Linola. Jeżeli napiszesz opinię na temat produktu Linola to z pewnością pomożesz wielu ludziom.