Linoderm Plus z Pantenolem

Linoderm Plus z Pantenolem

miejsce
w rankingu

--

Linoderm Plus z Pantenolem
2.33
opinii: 3
Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Czytaj artykuł
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł
Krótki przewodnik po butach sportowych dla najmłodszych

Krótki przewodnik po butach sportowych dla najmłodszych

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ola 2015-09-11 15:17

  Baardzo fajny krem dla skóry wrażliwej. Dobrze nawilża i szybko się wchłania. // jeszcze raz

 • ola 2015-09-11 15:13

  Baardzo fajny krem dla skóry wrażliwej. Dobrze nawilża i szybko się wchłania.

 • Opinia użytkownika 2015-09-11 15:13

  nie polecam, kompletna lipa

 • Zapoznaj się z ulotką Linoderm Plus z Pantenolem

  Producent:

  Opis:

  Linoderm Plus z Pantenolem to krem przeznaczony do pielęgnacji skóry. Linoderm Plus z Pantenolem nadaje się do pielęgnacji skóry niemowląt, suchej skóry, skóry po oparzeniach i odparzeniach, skóry z wypryskiem alergicznym. W składzie preparatu znajdują się niezwykle cenne substancje, do których należy zaliczyć: witaminę E, panthenol oraz witaminę F.

  Skład:

  W składzie kremu Linoderm Plus z Pantenolem znajdują się następujące substancje: Paraffinum Liquidum, Linum Usitatissium (Vitaminum F), Ozokerite, Ceresin, Aqua, Lanolin Alcohol, Glycerin, Panthenol, Tocopheryl Acetate.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Sucha skóra

  Preparat Linoderm Plus z Pantenolem został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, Sucha skóra. Producentem specyfiku Linoderm Plus z Pantenolem jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Linoderm Plus z Pantenolem jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Linoderm Plus z Pantenolem oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Linoderm Plus z Pantenolem można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Linoderm Plus z Pantenolem. Specyfik Linoderm Plus z Pantenolem został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-09-08 21:17. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Linoderm Plus z Pantenolem to prosimy o dodanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Linoderm Plus z Pantenolem. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat produktu Linoderm Plus z Pantenolem to z pewnością pomożesz wielu osobom.