Linia Natury Żel Do Nóg

Linia Natury Żel Do Nóg

miejsce
w rankingu

--

Linia Natury Żel Do Nóg
4.67
opinii: 3
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Danuta 2017-05-11 13:49

  Bardzo cenię sobie ten żel, bo zawsze przynosi ulgę po ciężkim i zabieganym dniu w pracy.

 • Bogumiła 2017-04-08 07:37

  Bardzo dobry produkt

 • Joanna 2016-04-04 14:36

  Świetnie się sprawdziła gdy miałam bóle mięśni, zakwasy po siłowni.

 • Zapoznaj się z ulotką Linia Natury Żel Do Nóg

  Producent:

  SEWMED

  Thumb sewmed

  Opis:

  Linia Natury Żel Do Nóg jest stosowany do masażu nóg i stóp. Produkt działa rozkurczowo i rozluźniająco na obolałe oraz przemęczone i przeciążone stawy oraz mięśnie. Linia Natury Żel Do Nóg wykazuje również działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

  Skład:

  Skład Linia Natury Żel Do Nóg to kombinacja naturalnych wyciągów ziołowych m. in.: kasztanowiec, ekstrakt z liści czerwonego winogrona, mentol, kamfora.

  Dawkowanie:

  Produkt Linia Natury Żel Do Nóg należy stosować 2-3 razy dziennie.  Sposób użycia: rozprowadzając żel bezpośrednio na skórę i wmasuj. Regularne stosowanie przyczynia się do efektywniejszego działania. 

  Przeciwwskazania:

  Linia Natury Żel Do Nóg przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu w okolicy oczu, ust, nosa. Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Żel do nóg

  Linia Natury Żel Do Nóg

  4.673 opinii:
  Linia Natury Żel Do Nóg jest stosowany do masażu nóg i stóp. Produkt działa...
  czytaj dalej »

  Linia Natury Żel Do Nóg jest stosowany do masażu nóg i stóp. Produkt działa... czytaj dalej »

  Produkt Linia Natury Żel Do Nóg został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: zmęczone nogi, Żel do nóg. Wytwórcą specyfiku Linia Natury Żel Do Nóg jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Linia Natury Żel Do Nóg jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Linia Natury Żel Do Nóg oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Linia Natury Żel Do Nóg dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Linia Natury Żel Do Nóg. Preparat Linia Natury Żel Do Nóg został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-30 11:09. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Linia Natury Żel Do Nóg to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Linia Natury Żel Do Nóg. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat produktu Linia Natury Żel Do Nóg to z pewnością pomożesz wielu osobom.