Lasting Finish Minerals Powder Foundation

Lasting Finish Minerals Powder Foundation

miejsce
w rankingu

--

Lasting Finish Minerals Powder Foundation
4.0
opinii: 3
BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Diana R. 2015-07-06 18:52

  Ojć. Miało być 3!

 • Diana R. 2015-07-06 18:51

  Niestety u mnie nie daje takiego efektu jakiego bym się spodziewała, jednak coś jest na plus. Dodatkowo cena troszkę mnie przeraża, ale na ogól jest spoko.

 • Powir 2015-07-06 18:51

  Podkładzik pasuje na mnie idealnie. Bardzo się cieszę, że na niego trafiłam i oby działał tak dalej jak teraz :) Daje po prostu 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką Lasting Finish Minerals Powder Foundation

  Producent:

  RIMMEL

  Thumb rimmel

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Lasting Finish Minerals Powder Foundation został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: pędzelek, podkład w pudrze, podkład mineralny, podkłady mineralne, kompakty, podkłady, makijaż. Wytwórcą produktu Lasting Finish Minerals Powder Foundation jest Rimmel, który również jest producentem takich preparatów jak Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss, Match Perfection Concealer, Renew & Lift, Regenerating Firming Foundation, Scandaleyes Extreme Black Mascara, Scandaleyes Show Off Mascara. Ulotka produktu Lasting Finish Minerals Powder Foundation jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Lasting Finish Minerals Powder Foundation oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Lasting Finish Minerals Powder Foundation można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Lasting Finish Minerals Powder Foundation. Produkt Lasting Finish Minerals Powder Foundation został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-05-06 06:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Lasting Finish Minerals Powder Foundation to prosimy o napisanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat używania Lasting Finish Minerals Powder Foundation. Jeżeli dodasz notkę na temat preparatu Lasting Finish Minerals Powder Foundation to z pewnością pomożesz wielu ludziom.